FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-05-03 10:25  [technika] Retusz - kredki
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam!

Ostatnio gdy przeglądałem szuflady trafiłem na wspaniałą rzecz - kredki.
Ten zakup dokonał ojciec ale już to należy do mnie ;-)

Kredki są fantastyczne! Można nimi pisać po szybie, płytach cd i się wogóle nie rozmazują..... ....są idealne do papieru! Już je przetestowałem :-)
Jedyny minus to fakt że mam tylko 4 kolory...
Zapewne da się je kupić w większych miastach (sklepy dla plastyków)
A może ktoś ma już te kredki i cały czas z nich korzysta?!

Pozdrawiam!
Michał

 
25-05-03 10:43  Re: [technika] Kredki
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

mam od jakiegoś czasu i właśnie retuszuję mojego Me109G. Powiem tak, w zestawie mam bodajże 12 kredek i nie zdarzyło mi się jeszcze abym nie dobrał jakiegokolwiek odcieniu, oczywiście poprzez zmieszanie kilku barw bazowych. Nie wiem jak zachowają się wspomniane barwy pod lakierem ftalowym którym mam zamiar pokryć messerka, zrobię jutro próbę na zapasach kolorów i dam znać.


GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024