FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
11-09-11 15:56  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Czy to pewne?bo mnie napisali,że po 15 września będzie a 110 zł to i tak nie dużo za taki spory model ciekawe czy będzie się go dobrze sklejac mam taką nadzieję.

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
11-09-11 16:37  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=7105
Tak tu napisali:)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
14-09-11 17:29  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
granito 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Tyle ma tego pancerza reaktywnego nawalone że być może wieże uda się skleić w standardzie :)

--

 
15-09-11 08:11  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Granito - na okładce model jest sklejony w standardzie ale możesz zawsze go sobie pomalować ;-)

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
18-09-11 17:21  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Dzisiaj, na konkursie w Oleśnicy, na stoisku GPM'u mogłem obejrzeć model Twardego. Wzbudził on we mnie mieszane odczucia. Po pierwsze model nie posiada całego wnętrza. Poza tym rysunki zrobione są ręcznie. Czyżby więc model był również ręcznie opracowany i potem przerysowany na komputerze? Jeśli tak, to w tym przypadku może być również problem ze spasowaniem, jeśli coś zostało nieuważnie przerysowane. Mogę się mylić, ale w sumie różnie to może być. No i ostatnia rzecz do kolorystyka. O ile czarny i brązowy jest ok, to zieleń jest całkowitą pomyłką. Jest po prostu brzydka w odbiorze i na pewno nie podobna do tego, co jest na prawdziwych czołgach. Jest to mniej więcej podobny kolor, jak na surówce. A że zielony kolor tutaj przeważa, to cały model przez to traci.
Tak więc z pewnością temat jest świetny, na pewno hitowy, ale trochę niedopracowany w moim odczuciu.

--

Post zmieniony (18-09-11 17:22)

 
18-09-11 18:10  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

A na ostatnim spotkaniu ŁSM furorę robiło pytanie:
"... masz już "twardego"...?
;D

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
18-09-11 19:03  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

PiterATS, zgadzam się do oceny zieleni zastosowanej w Twardym - jest brzydka ;-) Jednak właśnie taka była położona na tym, którego miałem okazję zwiedzać w jednostce podczas V LSM, więc chyba jest okej. Aha, żeby nie było: modelu jeszcze nie widziałem: opieram się na tym co widać na stronie wydawcy przy pomocy mojego monitora.

--

Post zmieniony (18-09-11 19:06)

 
18-09-11 20:12  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Nie wiem, mi się ona zwyczajnie nie podoba. Jakoś ich wczesniejszy Leopard, też w barwach WP miał lepszą zieleń. Co nie zmienia, że model Twardziocha warto kupić, bo prócz grafiki, naprawdę może się podobać.

--

 
18-09-11 22:22  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

PiterATS, pierwotny projekt był ręczny, został jednak przerysowany na komputerze tak jak napisałeś. Gdybyś jednak zwrócił większą uwagę na model, zauważyłbyś że model na okładkę został sklejony z wydruków już przerysowanego modelu - a nie widziałem żeby przy sklejaniu surówki był problem z pasowaniem.
Co do kolorystyki, moim zdaniem jest ok, widziałem zdjęcia kolorowe twardzieli i to co przedstawia wycinanka jest w moim odczuciu w porządku.

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
18-09-11 23:00  Odp: [Zapowiedź] PT 91 TWARDY 1/16 - GPM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Sprudin, wiesz... np. wieża jest tutaj prawie w całości zakryta przez kostki. Nie wiadomo więc jak to wyglądało przy jej oklejkach poszycia. No ale trzymam za słowo, że jest to dopracowane;-). A co do koloru, to po prostu trzeba go zobaczyć na żywo, w wycinance. Ale tak jak wspomniałem, mi się zwyczajnie nie podoba i mógłby być lepiej dobrany- odczucie subiektywne.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024