FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-08-11 10:49  [Galeria] Sturmtiger - Answer 2/2008
Stachu 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam,
Chciałbym pokazać mój powrót do modelarstwa po wielu latach. Chyba pierwszy raz skleiłem model z użyciem prawie 100% części (prawie bo minus 1 element) . Głownie ze względów na nowe obowiązki rodzicielskie sklejenie jego zajęło mi 1,5 roku. Polecam wszystkim, bo sklejało mi się go naprawdę bardzo dobrze (może poza monotonnymi gąsienicami, no i trudnymi do ukształtowania kołami).
Model posiada kilka drobnych błędów (piszę tylko aby poinformować a nie aby kogokolwiek krytykować):
- za mała ilość części 13E, ale na szczęście można wykonać z rezerwy i nakleić na koła mniej widoczne.
- za mała ilość części 9, ale można je wykonać z rezerwy,
- chyba 2 części są źle opisane, ale łatwo się zorientować iż zaszła pomyłka w opisie numeracji.
Pozdrawiam wszystkich,
Stach

Galeria Picasa lub


--

 
15-08-11 11:10  Odp: [Galeria] Sturmtiger - Answer 2/2008
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

"Chciałbym pokazać mój powrót do modelarstwa po wielu latach."

Witam. Wygląda na to, że to powrót smoka. Bardzo porządnie ulepiony model. Gratulacje. Pewnie znawcy tematu coś tam wynajdą ale myślę, że będą to jakieś drobiazgi. Pozdrawiam

--

Post zmieniony (15-08-11 16:32)

 
15-08-11 21:29  Odp: [Galeria] Sturmtiger - Answer 2/2008
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Ja się mogę wypowiedzieć ze strony estetycznej-podoba mi się,choć sam pojazd jest szkaradny.Czysto sklejony,ładnie dobrany retusz.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
16-08-11 08:06  Odp: [Galeria] Sturmtiger - Answer 2/2008
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Brawo to chyba pierwszy sklejony Answerowski Sturmtiger w standardzie.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
17-08-11 16:03  Odp: [Galeria] Sturmtiger - Answer 2/2008
DarekD 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 8
 

Witam :), całkiem ładnie ci wyszedł, trzeba go będzie kiedyś z bliska zobaczyć. To kiedy relacja z następnego modelu?

 
19-08-11 14:30  Odp: [Galeria] Sturmtiger - Answer 2/2008
Stachu 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Przyznać muszę iż modelu nie wybierałem, gdyż otrzymałem go jako nagrodę (za dioramę dla modeli plastikowych). Ale gdybym teraz miał sam wybierać, pewnie i tam bym go wybrał bo podobają mi się takie "nietypowe" kształty a sam model sklejało mi się bardzo dobrze.

Przepraszam, ale naprawdę nie mam czasu na prowadzenie relacji. Ale jak tylko znajduję chwilkę wolnego czasu to siadam nad deską i kleję... "Pumę" z Modelika (dla odmiany poszukałem czegoś bez gąsienic). Jak tylko skończę to napiszę jak mi się go sklejało, gdzie napotkałem na problemy oraz oczywiście pokażę galerię. Myślę że tym razem skleję go w kilka miesięcy, ale jak już wspomniałem wszystko zależy od ilości wolnego czasu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024