FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
12-08-11 15:16  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

makieta pokoju Kasi? Bo makieta eskadry - pisałem, że 1:400...!

 
12-08-11 15:49  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Tak jak mówił Andrzej, nad łóżkiem, na suficie... Jak się budzi to fajny ma się widok a nie jakiś BIAŁY "sufit".

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
12-08-11 15:51  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Jak ja się budzę, to ja nie mam widok na nic.
Sypiam bez okularów.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
12-08-11 15:53  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

A się zrobił Off-topic ;-P
Lepiej dajmy dla viltianus w spokoju kleić model i planować dioramę ;-)

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
12-08-11 16:27  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Bane 

 

fajny ten blog Mad Hamster

--
Wszystkie chwile znikną, jak łzy na deszczu

 
12-08-11 16:46  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

...już widzę, jakim wyzwaniem dla kociarni Kasi byłaby flota na suficie...! Skoki, gonitwa po ścianach i meblach... aż wreszcie dumny tryumfator zwisający z sufitu, kurczowo wczepiony pazurami w jakiegoś BORODINA, a obok żałośnie zwisające strzępy pokonanych kilku innych jednostek floty imperialnej...!
Pozdrawiam
Andrzej

 
16-08-11 08:54  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Widzieliście kiedyś UFO?
Nie? To popatrzcie:

Postawiłam na Skjoldzie trochę głupot, żurawiki łodziowe, uzbrojenie, jakies kabestaniki, polery. Zaczęłam reling, stanęły kolumny masztów. Fajne UFO się robi.



--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
16-08-11 21:32  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

A gdzie zielone ludziki z antenkami na głowach???

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
17-08-11 08:52  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Antenka już jest: dzisiaj mamy UFO z antenką. A zielone ludziki może zrobię, jak trzepnie mnie głupawka.

Jak ja tę antenkę olinuję, dalipan nie wiem. Toż to jest takie wiotkie, że trzęsie się od samego patrzenia...!
Jutro będę się tym martwić, jak mawiała Scarlett O'Hara.
Poza tym postawiłam flagsztoki (podpórki dorobiłam im na własną odpowiedzialność i zdrowy rozsądek), żurawiki łodziowe i dźwigi kotwiczne, dwa reflektorki, ostatnie trzy chałupki na pokładzie. Zmajstrowałam też cztery malutkie działka na nadbudówce.

A tutaj Skjold ze swoimi dwoma następcami na moich małych pochylniach. Zgadniecie, co to są?


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
17-08-11 09:48  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

A ja wiem... jedno "takie (tylko większe...) też kiedyś zacząłem,... może kiedyś skończę!
Ale nikomu nie powiem:!!!
Andrzej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024