FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
02-08-11 12:32  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pawelewap, części są waloryzowane, czy w jednym odcieniu? Na zdjęciach tego nie widać.

 
02-08-11 12:42  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

A czy ktoś wie jakie zmiany są wprowadzone ?

--
Pozdrawiam Edek.

 
02-08-11 12:47  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie linii wodnej, tzn. widzę że czarna linia na niektórych kawałkach poszycia jest węższa czy to oznacza że np. jej druga cześć jest na jej części nawodnej ???

--

Post zmieniony (02-08-11 12:48)

 
02-08-11 15:12  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Delikatnie, wręcz śladowo, waloryzowana jest część nadwodna. W sumie prawie tego nie widać.
Konradoo, na wysokości linii wodnej jest jeszcze do przyklejenia czarny pas, więc pewnie te różnice w szerokości wynikają z rozrysowania kadłuba.

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
02-08-11 16:25  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

No to ok. Myślałem że będzie zastosowane rozwiązanie z dzielonym pasem jak to było w przypadku pierwszego wydania pancernika SCHARNHORST.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
03-08-11 18:59  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Marzenia się jednak spełniają,doczekałem się w końcu dobrego opracowania w skali prze ze mnie preferowanej mojego ulubionego okrętu,pamiętam jak zacząłem cokolwiek jarzyć na tym świecie bitwa w Cieśninie Duńskiej czyli pojedynek Bismarcka z Hoodem była moją pierwszą historią od której się zaczęła się moja przygoda z modelarstwem z historią II wojny światowej na morzu i Hood był tym naj od samego początku.
W tym miejscu chcę bardzo podziękować Wydawnictwu Andrzeja Halińskiego za to wspaniałe opracowanie bo dla mnie ma to duże znaczenie,dziękuję
(model dotarł do mnie dzisiaj i jak zwykle jestem zmiażdżony detalizacją )
A mnie nam teraz pozostało wypatrywać kolejnych tłustych kąsków Royal Navy takich jak Rodney ,Vanguard,Warspite , Royal Oak ,czy Ark Royal i jeszcze pare innych.............
pozdrawiam

 
03-08-11 22:59  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Ja również dorzucę moje „pozytywne uniesienie” nowym opracowaniem Hala.

Podobnie jak Ttorn marzyło mi się zestawić obok siebie dwa giganty. Jednego prawie już mam. No a drugi, kto wie, kto wie…(choć cała szafa innych projektów i planów).

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
03-08-11 23:14  Odp: [Nowość] A.Haliński (Military Model 1-2/2011) - HMS Hood
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No i jak pisałem wcześniej na opracowaniu się nie zawiodłem :)) Żeby jeszcze człowiek miał czas to kleić wszystko...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024