FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
09-07-10 15:34  Odp: [Relacja] Kontenerowiec E.Kwiatkowski 1:400 JSC
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Zostały mi do wykonania tylko dźwigi pokładowe, kosmetyka i poprawek masa żeby model jakoś wyglądał. Widac dużo nidociagnięc. Nie jestem dumny z tego modelu ale nauczyłem się jak budowac takie statki, w następnym uniknę pofalowanych burt i dopracuję detale.







W sumie jestem zadowolony nie ze statku i jakości wykonania ale z siebie że pomimo wszystkich trudności udało mi się go skleic a nie cisnąc w kąt.
Rysiu

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
14-07-10 10:10  Odp: [Relacja] Kontenerowiec E.Kwiatkowski 1:400 JSC
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Czemu nie robisz retuszu ?
Widziałem Kwiatkosia (albo raczej Gdańsk) w zeszłym roku z bliska. Naprawdę ładny statek.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
21-07-11 21:30  Odp: [Relacja] Kontenerowiec E.Kwiatkowski 1:400 JSC
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Ze dwa dni temu zaparzyłem sobie kawę w kuchni gdy nagle :
"Kończ Waśc wstydu oszczędź !!" - dobiegł mnie głos z pudła na szafie. Kto to wydał taki sienkiewiczowski okrzyk ? Otworzyłem pudełko a tam zapomniany kontenerowiec "E. Kwiatkowski". No Kwiatkosiu, trzeba by Cię ukończyc pomyślałem i w dwa wieczory zamknąłem sprawę. Na dowód moich słów zamieszczam barwne fotografie wykonane na gorąco jeszcze wieczorem przed zakrzepnięciem kleju ;-))

(Spodobały mi się GEKOny okrutnie ;-)) Nielicha musi to byc kompanija.

A oto zdjęcia statku:




W wolnej chwili cusik tam jeszcze wyrównam i poprawię bo jedno miejsce nie wyszło mi tak ładnie jakbym chciał.

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024