FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
24-05-03 10:53  Re: [nowość] P-39 AH
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Witam wszystkich!
Otóż zaciekawiony kupiłem model w/w samolotu chociaż jeste stricte okrętowcem. Model b.dobry, lecz niestety zauważyłem również wymieniane mankamenty. Ale ogólnie w skali 1do 6 daję mu 5. Co do wymiany zdań, to uważam że wydawnictwo p. Halińskiego należy zaliczyć do ścisłej czołówki najlepszych wydawców modeli kartonowych nie tylko w Polsce jak i na świecie. Dlatego myślę że p. Haliński nie powinien się obruszać na wypowiedzi modelarzy gdyż nie są one formułowane na zasadzie aby dopiec, ale aby zwrócić uwagę na problem i spróbować go rozwiązać oraz uniknąć podobnych potknięć na przyszłość. Cieszę się że taki temat jest poruszany na forum oraz że wydawca prowadzi dyskusję z odbiorcami swojego produktu, ponieważ prawie zawsze prowadzi to do ciekawych i nowych rozwiązań. Serdecznie pozdrawiam
Hanys
PS. Chciałbym pogratulować p. Halińskiemu za rewelacyjny wg mnie model Gambier Baya. Mistrzostwo Świata. Mam nadzieję że Zuikaku, na którego tak długo czekam będzie bił Gambiera na głowę.

----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
26-05-03 21:21  Re: [nowość] P-39 AH
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Panie Andrzeju BRAWO !!! Dziś ją kupiłem i jestem zachwycony. Mam na "deseczce" model, więc Airacobrę popełnię jako następną (będę nią rywalizował z Orlikiem w Porąbce). Jednak , jak to mam ostatnio w zwyczaju, rozbiorę ją troszczeczkę. Mam nadzieję, że nie pogniewa sie Pan o to.
A do wszystkich: ja też zauważyłem smugę, lecz jest tak mało widoczna, że nie bardzo wiem o co robicie taką wojnę.
Pozdrawiam. MBig

 
27-05-03 06:52  Re: [nowość] P-39 AH
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Ech panowie wojna zaraz... Zwykła modelarska upierdliwość :-) No bo słuchajcie, jedyne edycyjne wady modelu to elementy na okładce i "krecha". Gdyby było ich tyle co w innych modelach to nie starczyło by czasu na wymienianie i temat niejako by się rozmył. Na pocieszenie samolociarzom, proponuję kupić lotniskowiec. Zajrzałem do środka, usiadłem na tyłku i przez pewien czas byłem w stanie totalnej niewydolności organów mowy :-) Żal go tykać nożyczkami. P. Haliński, do nastepnego modelu okrętu.

 
27-05-03 07:49  Re: [nowość] P-39 AH
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Widziałem model wczoraj. Jest bezwzględnie pierwszorzędny.

 
27-05-03 09:04  Re: [nowość] P-39 AH
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Kreska / kreseczka / smuga rzeczywiście jest ledwo widoczna - ciekawe co z niej zostanie po skończeniu modelu.

Proponuję więc powyższy spór oddzielić grubą kreską i zabrać się do sklejania.

Airacobrę obejrzałem, kupiłem i niechybnie będę sklejał - to jeden z najładniejszych samolotów II wojny.

Przy okazji - czy ktoś widział w Kolporterze model okrętu z AH ? Np. Mustang i Airacobra w moim pobliskim były, ale takiego Gambier Baya ani śladu. Rozumiem, że niewielu kioskarzy zaryzykowałoby sprowadzenie kilku modeli za 50 złotych. Może tylko te tańsze AH idą do rozprowadzania Kolporterach ? A może tylko samoloty ?

 
28-05-03 17:30  Re: [nowość] P-39 AH
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Dzisiaj i ja oglądałem Airacobrę. Jest świetnie wydana. Nie kupiłem jej tylko dlatego, że niekleję samolotów. W Kolporterze ostatnia strona była w stanie idealnym, bielutka, czysciutka. Może przechowują w innych warunkach niż RUCH?

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
28-05-03 18:09  Re: [nowość] P-39 AH
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Aircobry nie widzialem ale modele AH sa dla mnie THE BEST bo pierwszy model mialem z AH i przy 0 umiejetnosciach wyszedl mi bardzo znośnie a wszelkie defekty sa moja wina...i papier kredowy tez mi sie podobal i wszystko bylo pieknie i dziękuję Panu Andrzejowi Halińskiemu za to że wydaje modele!

 
28-05-03 21:02  Re: [nowość] P-39 AH
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ech ! Co tam kreska, kreseczka, niegdyś to się kupowało ,,modele,, a i panią kioskarkę po rączkach się całowało, że zechciala nam schować pod lade coś co po sklejeniu mialo być modelem czegoś.

Pozdrawiam !

 
28-05-03 21:06  Re: [nowość] P-39 AH
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Panie Andrzeju.
Ile trzeba doważyć przód samolotu, żeby stał na trzech kółkach?

 
28-05-03 21:20  Re: [nowość] P-39 AH
pompier     

Poszedłem do Ruchu żeby zobaczyć ten model i faktycznie w środku wygląda tak jakby tysiąc krasnoludków rozegrało na arkuszach mecz rugby :(

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024