FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
23-05-03 09:13  Re: [nowość] P-39 AH
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Nie mamy zamiaru wszczynać jakichkolwiek wojen, czy też atakować pojedyńcze osoby. Chodzi o to, że widzicie u nas niedociągnięcia, które w modelach innych firm przemilczacie, a to sprawia wrażenie, że nasze zawierają więcej błędów niż w innych wydawnictwach (podaliśmy tylko przykłady, żeby nie być gołosłownym). Błędy się zdarzają, a najwięcej w fazie druku na którą nie mamy większego wpływu (kiedyś mogłem stać przy drukarzu, teraz to jest niedopuszczalne by klient był na hali maszyn). Wielu z Was nie chce modeli waloryzowanych tłumacząc to, że można ją wykonać we własnym zakresie - z pewnością wielu forumowiczów potrafi to zrobić, ale jest duża grupa naszych klientów którzy są mniej zaawansowani i cieszą ich modele takie jakie wydajemy. Dlatego też z waloryzacji nie zrezygnujemy.
Rozumiem, że nie chcecie elementów na ostatniej stronie okładki - dobrze, ale cena modeli wzrośnie przez to o około 2 zł.
Powtarzamy raz jeszcze. W P-39N jest tylko jeden błąd, a właściwie wada - jest nią ta biała kreska wzdłuż skrzydeł. Linie podziału blach, nity i "przetarcia" wyszły tak jak miały wyjść.
Mniej więcej za 4-6 tygodni udostępnimy zdjęcia sklejonego P-39N i wtedy każdy będzie go mógł ocenić.
Andrzej Haliński

 
23-05-03 09:37  Re: [nowość] P-39 AH
Ygy 

 

"Chodzi o to, że widzicie u nas niedociągnięcia, które w modelach innych firm przemilczacie"

Im wyższy poziom wydawnictwa, tym większa upierdliwość. Wydaje pan wyśmienite modele, ale do czegoś trzeba się przeczepić...
A o modelu nic nie napiszę, bo jeszcze go nie kupiłem...

Ygy

 
23-05-03 09:55  Re: [nowość] P-39 AH
Krzys   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja mam tylko jedno pytanie. Czy można wydrukować elementy na wewnętrznej stronie okładki, a na zewnętrznej np. opis czy rysunki?

 
23-05-03 10:41  Re: [nowość] P-39 AH
urbek   

Witam!!!
Szanowny Panie Andrzeju!!!
Popieram słowa Ygy-iego (chyba dobrze odnieniłem jeśli źle to przepraszam). Nie wiem czy to dobre porównanie ale jestem z branży motoryzacyjnej. Jeśli będzie Pan jeździł "maluchem" i będzie sie on często psuł to Pan powie ten typ tak ma, a jeśli będzie Pan posiadaczem Mercedesa i będzie sie on często psuł to też Pan będzie nie zadowolony i blye usterka będzie Pana irytować.

Pozdrawiam urbek

ps
mam nadzieję że nikogo nieuraziłem. jeśli tak to przepraszam.

Pozdrawiam
urbek

 
23-05-03 14:40  Re: [nowość] P-39 AH
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Nie mniej w tym konkretnym przypadku ceny "kartonowego " Malucha i Mercedesa są zbliżone.
Do Krzysia: można ale niestety spowoduje to podwyższenie ceny modelu.

 
23-05-03 16:36  Re: [nowość] P-39 AH
Kacper   

Ja również zgadzam się z Ygy'm.
Myślę, że niepotrzebnie się Pan zdenerwował. Mam w swej kolekcji kilka modeli AH (ostatnio przybył "Hien") i uważam je za najlepsze na świecie (poza MM, ale to inna historia;) ). Proszę spojrzeć jakiego rodzaju są uwagi kierowane do Pańskich modeli. Temat sklejalności jest w ogóle pomijany, bo to jest oczywiste. Uwagi dotyczą TYLKO I WYŁĄCZNIE pierdołek, czy wręcz wrażeń estetycznych. To powinno wręcz Pana cieszyć, bo ja byłbym dumny z wydania modelu, w którym można się przyczepiś tylko i wyłącznie do kamuflarzu (który i tak zależy od gustu, a o gustach itd...). Mi osobiście ten model się bardzo podoba i ciekawy jestem jak będzie się prezentował sklejony.
Ja w każdym razie popieram Pana działania na całym froncie, ale uważam, że producent nie powinien pouczać klientów.
Czekam na nasępny model - mam nadzieję, żę "Betty" (trza wykorzystać chwilę, a co ;) ),
pozdrawiam,
Kacper

 
23-05-03 23:10  Re: [nowość] P-39 AH
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Buuuuuu - a ja jeszcze nie kupiłem P-39 ... Buuuuuuu !!!
Panie Andrzeju - tak to bywa , jak się jest najlepszym - jedzą , jedzą i jeszcze narzekają . Ale czy nie spojrzał Pan na to z tej strony , że im więcej się mówi na temat modelu , tym większy jest tego zbyt ?? Sam czytając powyższe posty prócz tego , co mnie Pan prześle kupię dodatkowy model w jakimś sklepie , gdzie on już jest . I już o jeden model wiecej sprzedany !!!!
Pana wydawnictwo jest najlepsze ( choć ja osobiście stawiam na GPM - oni min nie dają modeli na kredzie) . Ma Pan poprzeczkę najwyżej z nas ustawioną . Dlatego ja mogę (???) sobie pozwolić na wydanie troszkę gorszego modelu , i jakąś suchą nitkę na mnie zostawią . No bo ja raczkuję .....

Pozdrawiam - Frytek

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
24-05-03 00:07  Re: [nowość] P-39 AH
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

; )

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
24-05-03 09:19  Re: [nowość] P-39 AH
Waldemar   

A ja kupiłem model i jestem zadowolony.Waloryzować specjalnie nie umiem i cieszę slę że wydawcy mnie w tym wyręczją.Jak wersja jest ,,prosto z fabryki" to też fajnie.Na skrzydłach nie mam żadnej białej krechy chyba że źle patrzę-szukam na części 41P i 41L.
A waloryzacja.Ktoś napisał tu na forum że niektóre modele wyglądają jakby je ptaki zbombardowały.Zobaczcie zdjęcie A6M3w MM 12/2000.
Panie Andrzeju.Ze swojej strony oczekuję dalszych modeli wydanych na podobnym poziomie.

 
24-05-03 10:53  Re: [nowość] P-39 AH
Niezależny 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Właśnie Fokker, na forum problem krechy urósł do nieowybrażalnych rozmiarów. Po przeczytaniu postu MKF-a w oglądałem trzy egzemplarze i w żadnym nie znalazłem "krechy". Dla tych co nie kupili, to nie krecha ale cieniutka prawie nie widoczna kreska w kolorze jaśniejszym od koloru skrzydła. Przy pobieżnym oglądaniu nie widoczna. Dopiero po dokładnym obejrzeniu z bliskiej odległości można ją zauważyć. Jest to błąd ale po kilku pierwszych postach sądziłem, że znacznie poważniejszy. Mnie model bardzo się podoba, nawet z waloryzacją.
Panie Andrzeju pogratulować, konkurencja zgodnie uznaje, że Pana wydawnictwo jest najlepsze!!! Ja też się pod tym podpisuje. I duże brawa za poprawkę do Hellcata.
Pozdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024