FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 
17-08-11 19:48  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Warto zamieścić zdjęcie z elementem pomiarowo -porównawczym. Ktoś, kto nie miał okazji obejrzeć Twoich 1:400 na żywo może nie wiedzieć jakie to małe:)
Wspaniale że wypływa na rejs do Łodzi.

 
17-08-11 19:51  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

A ja mam jeszcze pytanie. Te fale/piana to nie jest przypadkiem jakieś coś podobne do waty cukrowej?? ;-)

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
17-08-11 22:07  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Coś TY narobiła ?! Wiesz ilu modelarzy bedzie cierpieć oglądając i jednocześnie marząc o zrobieniu takiej dioramy ? :) :) Toż to SZOK I OBŁĘD. A tak poważnie to szczerze gratuluję !!!!

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
17-08-11 22:37  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wspaniała i niesamowita scena. Kasiu, Lublin w październiku dalej w planach, mam nadzieję?

.....

W czasie oglądania...



... uruchomić :-)



 
17-08-11 22:43  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
Lobo 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

kurde dobry pomysł z tym podkładem dźwiękowym. Działa na wyobraźnie. Godne naśladowania :):):)

--
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden

 
18-08-11 11:57  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Uprzejmnie donoszę, co następuje:
TomS - zdjecie z groszówką zrobię na jutro. Jak nie zapomnę.
Fiemat - napiszę w artykule dla MO, jakem robiła wodę.
Czcigodny Satrapo - do Lublina się wybieram oczywiście, o ile tylko wojna nie wybuchnie.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-08-11 12:44  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Kasiu.........no co,znowu się powtórzę!Jesteś genialna!A to jakaś wojna nam grozi,bo ja w temacie nie jestem?

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
18-08-11 12:53  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nie, mam nadzieję, że nie grozi, bo jakby groziła, to by trzeba iść Ojczyzny bronić, a nie do Lublina na wystawę jechać. A ja się mimo wszystko do Lublina wybieram. Więc żadnych wojen póki co, proszę.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-08-11 12:59  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Jeśli nie ma przeciwwskazań to ustawiam jako tapetę.
Piękny jest.

--
Pozdrawiam Edek.

 
19-08-11 08:49  Odp: [R/G] Upadek Abaddona - 1/400
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Śledziłem tą relację od samego początku.
Podobnie jak część osób wypowiadających się w tym wątku miałem momentami mieszane uczucia. A to przedziwne ułożenie samej jednostki, tak mocno pochylonej. Potem doszła "surowa" woda, jakoś nie byłem sobie w stanie wyobrazić końcowej koncepcji Katarzyny.
Przyznam się nawet, że po dodaniu fal wlewających się na jednostkę diorama niezbyt mi się podobała. Jednak siedziałem chicho licząc na to, że to nie jest jeszcze ostatnie słowo Kasi.
Jak widać na końcowej galerii nie myliłem się. Ta cała piana i finalne wykończenie dioramy całkowicie zmieniły jej oblicze. Zwykły model zamienił się w magiczną stopklatkę ostatnich chwil jego istnienia.
Ogromne słowa uznania! Na te zdjęcia można spoglądać bez końca. Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć to dzieło kiedyś na żywo.

--
pzdr
Kemot

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024