FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
10-07-11 22:12  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

konradoo napisał:

>Standard na tym forum...

To standard w wątkach o MM - no oczywiście na tym forum, gdzie indziej jest zapewne lepiej... ;-) Och jak mnie kiedyś denerwowały takie wątki, a teraz się nawet cieszę jak widzę, że ludzie nadal żyją MMami. Emocje. Tradycja. No ja chyba się starzeję! ;>

k.

 
10-07-11 22:54  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Standard, bo żadne forum oprócz konradusa nie ma takich napalonych użytkowników na MM. Moim zdaniem to dobrze ;-)

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
10-07-11 23:35  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

To na pewno dobrze... niech mi ktoś powie że Mosquito to taki wypalony temat...przecież to naprawdę super temat, a Pan Staszałek po tym co pokazał w Sea King czy Orle naprawdę można przypuszczać że i Mosquito będzie bardzo dobrym projektem...
Co do Mayflower też bez przesady nie był wydany tak niedawno żeby móc tak narzekać, zwłaszcza że projekty Zuzańskich naprawdę są sklejane.

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
10-07-11 23:42  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Standardem są dyskusje o niczym, w zapowiedziach modeli których nikt nie widział. I nie chodzi tu tylko o modele Małego Modelarza.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
11-07-11 12:37  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Ale w czym Ci przeszkadza ta dyskusja i ten wątek?
Ludzie sobie rozmawiają bo czują taką potrzebę a kto jej nie czuje to w niej nie uczestniczy.
Od zadecydowania czy temat jest z sensem czy nie są moderatorzy.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-07-11 13:33  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Chyba fora są po to żeby dyskutować, jeżeli ludzie dyskutują o niczym, to znaczy że mają taką potrzebę, więc dlaczego odbierać im tę możliwość ?
A MM rzeczywiście budzi emocje , może nie większe ale na pewno inne niż pozostałe wydawnictwa :)

--

 
12-07-11 18:08  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

jak dla mnie fora są po to aby się czegoś dowidzieć o modelach, a czego po waszej dyskusji ja sie dowiedziałem??? że większość płaczę nad mlekiem które się na dobre nie rozlało. A dwa że większość tych co najwięcej huczą nie skleiło jeszcze nic!!!Po co ta dyskusja??Równie dobrze popiszmy o pogodzie:)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
12-07-11 18:18  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Pod warunkiem, ze będzie to choćby trochę pogoda związana z modelarstwem.
Jak dotąd Twój konstruktywny wkład do dyskusji sprowadza się do marudzenia.
Jak komuś nie podoba się program w TV, to ma pilota i albo wyłącza telewizor, albo zmienia kanał. Przed Tobą leży klawiatura, możesz wyłączyć komputer, albo zmienić forum na bardziej ciekawe, konstruktywne, itd.

Proste jak budowa cepa.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
12-07-11 18:23  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Bo taka jest niestety prawda, nie jest to te samo forum co na samym początku. Wiele osób się juz tutaj nie udziela z prostego powodu.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
12-07-11 19:26  Odp: [Nowość] Mały Modelarz 10-11-12/2009 - Mayflower
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

konradoo napisał:

> Bo taka jest niestety prawda, nie jest to te samo forum co na samym początku. Wiele osób się juz
> tutaj nie udziela z prostego powodu.

Stary, masz rację, to były czasy, to_by_ły_cza_sy! :-) No, ale to było 10 lat temu, a potem... nieustanne pikowanie w dół, stopniowe zamieranie, odpływ wielu znakomitości i oprócz paplaniny niewiele tu treści, czasem ktoś się zapomni lub przez przypadek wejdzie, coś pokaże, ale jak się skapuje gdzie wlazł to zaraz szybko daje dyla ;-) Słuchaj, a to nie Ty przypadkiem w maju wysłałeś do mnie maila ze swoją kandydaturą na moderatora? Coś poplątałem chyba... ;-] No nieważne..

> Standardem są dyskusje o niczym

Nie bądź taki surowy również dla siebie ;-)

A teraz proponuję wrócić do tematu wątku czyli do rozmów o nieistniejącym. Mile widziane są również próby wytypowania kolejnego modelu po Mosquito, a dla odważnych mały konkurs na najzabawniejszy krótki wierszyk o Małym Modelarzu :>

pozdrawiam,
k.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024