FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-05-03 18:48  Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Przesyłam kilka fotek z Warsztatów Modelarskich w Bielsku-Białej. Impreza się udała i to bardzo. Można było zobaczyć modele, których na konkursach nie uraczycie, ze względów regulaminowych. Doskonały T-34 Rudy w skali 1:12, ciekawa konstrukcja kadłuba na zakładkę z pasków tektury, czy choćby najlepszy samolot dla polskiego lotnika. Z dumą sie przyznam, że moje stoisko zajęło 3 miejsce w kategorii na najciekawsze stoisko.

 
20-05-03 18:49  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Następne

 
20-05-03 18:51  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Następne.

 
20-05-03 18:52  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I tyle.

 
20-05-03 18:56  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A to uczestnicy w akcji i nie tylko. Ogólnie atmosfera była świetna. Bez nerwówki, jaka jest zwykle na konkursach. Modelarz siedział cały czas przy swoim stoisku, więc rozmów o modelach i nie tylko było bardzo dużo. Polacam Warsztaty 2 w przyszłym roku. Był prezydent miasta i zapewnił, że udostępni pomieszczenie.

 
20-05-03 19:01  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
Blackbird 

 

Żałuję bardzo, że nie mogłem być, choć planowałem ten wyjazd. Ale sprawy zawodowe ... W przyszłym roku jednak muszę się wybrać, oczywiście jeżeli "piknik" się odbędzie i mnie nic ważnego nie stanie na przeszkodzie. Najchętniej pooglądałbym właśnie te modele nie wystawiane na konkursach.

---------------------------------------
A teraz SR 71- piekny samolocik
---------------------------------------

 
20-05-03 19:08  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A to jest model najmłodszego uczestnika. Mojego chrześniaka.

 
20-05-03 23:56  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

ide się pochlastać ... Zaczynam powoli dochodzić do przeswiadczenia ze ja nigdy nie trafie na jakiś konkurs czy wystawe, jak jestem w Warszawie to konkurs jest w BB, jak jestem w BB to konkurs jest w warszawie, jak jestem w BB i kokurs jest w BB to mam szkołe i nie mam możliwosci być na wystawie .... W ten weekend miałem do radomia jechać .... komunia w rodzinie. Ide poszukać żyletki.

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
21-05-03 07:56  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
Miron 

 

Wiedziminku nie przejmuj sie ze mna jest to samo. Zawsze cos wypadnie. A potem
to tylko z grzecznosci kolegow moge obejrzec fajne zdjecia.

Pozdrawiam

-----------------------------------------
Kartonowo na wesoło:)))))

 
21-05-03 08:38  Re: Warsztaty 1 w Bielsku-Białej
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

he he he
wiesz co Ci powiem Wiedźmin?.... lepiej nie pytaj.... Guraszki nie zaliczyłem a i teraz Radom coraz mniej pewny się robi :-(

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024