FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
11-08-11 13:35  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mam plany tej jednostki wydane swego czasu w Modelarzu. Autorem jest, o ile mnie pamięc nie myli Stanisław Kierzkowski. Rzeczywiscie oryginał znacząco odbiega od tego,co nam zaproponował autor modelu, K.Wolbek. Moim skromnym zdaniem ten model to taka wariacja na temat okrętu patrolowego typu "PILICA". Mam juz ze trzy lata gotowy komplet odbitek na dobrym kartonie, przymierzałem się do tego modelu parokrotnie.. Ale jest jeszcze jedna sprawa, model jest w jakiejś kosmicznej skali. Na pewno nie 1/50. Radzę po prostu zrobić model od podstaw, korzystając z planów plus materiałów z książki Ciślaka.Mimo wszystko,życzę powodzenia w pracy !!!

 
11-08-11 18:16  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

W Modelarzu 6/89 opublikowano plany 918M a w MM jest pewnie 918 z dodanymi wyrzutniami torped.
THEO sprawdź maila.

--

Post zmieniony (12-08-11 13:21)

 
16-08-11 16:12  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

EDO jutro puszczę Ci na mejla skany planów. Myślę,że wyjdzie to czytelnie. Plany są wydrukowane na szarym papierze i jeszcze do tego żółte tło.. Jeśli to nie będzie dobre to potem daj mi adres, zrobię dobre ksero i wyślę listem... pozdrowienia !!!

 
18-08-11 15:04  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

EDO potwierdź, czy przeszły mejlem plany 918. Pusciłem je tak przed godziną. Pozdrowienia !

 
18-08-11 15:09  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Mam. Odpisałem mailem :)

--
Pozdrawiam Edek.

 
19-08-11 14:59  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Jednostka tego typu z demobilu służy turystom w Kołobrzegu do rejsów spacerowych.. Cena 20 PLN od głowy, jednorazowo na pokład wchodzi do 18 osób. Wycieczka morska znacznie atrakcyjniejsza niż na różnych "Piratach" itp. powstałych z przebudowy statków typu "Ewa"

 
19-08-11 15:47  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dlatego na przyszłe wakacje jadę w okolice Kołobrzegu.

--
Pozdrawiam Edek.

 
29-08-11 18:14  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Remont w domu trochę opóźnił relacje ale pomalutku prace ruszyły.



--
Pozdrawiam Edek.

 
29-08-11 21:14  Odp: [R] Współczesny PŚP MM 7/86
ribik   

Sam kleiłem kiedyś tą łajbę, o ile pamiętam boczne paski poszycia były za krótkie i trzeba było dosztukowywać

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024