FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
19-05-03 17:42  Re: [pytanie] nowy numer MM
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

a mój 2 model okrętu, nie skleiłem tylko 3 działek przciwlotniczych, skęcić mi się nie skręcił, ale za to za wysoko przykleiłem burty i miałem taką piękną dziurę o szerokości ok. 5mm na całej dlugości okrętu - ale na szczęście tylko z jednej strony, tak że model zawsze prezentowal się na półce z tej "lepszej" strony

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
19-05-03 22:15  Re: [pytanie] nowy numer MM
Thunder909 

 

o, to musze Pana Wasiaka co do tego modelu przeprosic. Jego Burzy nie sklejalem.Bylo troche jego modeli ktore nie zachwycaly, myslalem ze wszystkie takie.
Kupie tego MM na pewno,taka to juz tradycja ;-)

 
20-05-03 12:35  Re: [pytanie] nowy numer MM
Macko   

Wiem na 100 % bedzie ORP Burza na poczatku czerwca - wiem bo dzwoniłem do redakcjii

pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024