FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 16Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
14-10-11 10:29  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Nikt nie kupuje informacji o komplikacjach w budowie wiec prosimy o ciąg dalszy.
To tylko chwilowe zawirowanie.
Weekend piwko a w poniedziałek aktualizacja ;-)

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
14-10-11 10:52  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Mariusz,
Jeżeli wylałaby Ci się pucha farby na model lub jego część zostałaby pożarta przez „futrzanych pożeraczy modeli” (im oczywiście nie ujmując…), to tak, trzeba odpuścić.

Jednak uważam, nawet w trudnych sytuacjach nie można się poddawać, zwłaszcza, że tyle pracy weń już włożyłeś.
Że sobie wspomnę Arado, jako żółtodziób samolotowy, mój ostatni jedyny samolot. Czy Ty wiesz ile myło momentów na „rzucenie” nim o glebę??!!
A tutaj, po Twych osiągnięciach dotychczasowych i „znacznie” nowszym opracowaniu, absolutnie odpuścić nie można.

Jak wspomiał też ZbiG, trzeba przyciąć, wyciąć, odkleić lub dokleić. Prawie zawsze się da wyprowadzić.
Powodzenia.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
14-10-11 11:14  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
kari   

... albo jestem ślepy , albo Mariusz jest przewrażliwiony na punkcie tego ogonowego segmentu. ... z tych ujęć nic nie wynika; znaczy się nie widać odchyłów (od normy :)
... może zapodaj fotkę, na której widoczny jest ten feler.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
... aha, ... i brak zgody na na zakończenie relacji przed czasem ;-)
... "moranek" zasługuje na to, aby stanął w całości na własnych kołach.

 
14-10-11 12:50  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

"Ze zgrozą stwierdzam,że ogon w niejasny sposób "uciekł" mi w lewo"

Czy można prosić o zdjęcie z tyłu kadłuba by można było ocenić jak bardzo "uciekł".

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
14-10-11 14:13  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Dzięki Panowie za wsparcie!
Najbardziej mnie przekonał Krystian z tym piwem...;-)
Zrobię fotkę,i pokażę fatalna geometrię...
Na razie siedzę w robocie...;-(

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
14-10-11 14:27  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Najbardziej krzywa geometria sama się wyprostuje: to zależy tylko od ilości wypitego piwa!

 
15-10-11 00:42  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Tak jest! Nie ma krzywych ogonów, tylko piwa czasem brak :)

Trzymam kciuki i obserwuję dalsze postępy...

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
24-10-11 13:43  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Dzisiejszy odcinek samobiczowania:
Widok ogólny, nie zapowiadający zbytnio zbliżającej się kaszany...;-)


Szpary po lewej:


...i szpary po prawej ( większe):

...i ogólna demolka u nasady statecznika pionowego...

Krzywy ogon z góry ( prawda,że ładna mata...? ;-) ) :


I od tyłu:


...nieeee,no...masakra...

Ale żeby nie było,że wszystko do bani-widoczek w światłocieniu ; widać jak mi wyszło uplastycznienie kadłuba imitujące płócienne pokrycie konstrukcji kadłuba:

Z tego jestem najbardziej zadowolony...;-)

No, to teraz robię trzy głębokie wdechy i... walcie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-10-11 14:47  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

"No, to teraz robię trzy głębokie wdechy i... walcie!"

Nie mam ochoty na walenie bo się spocę. To tak jak jedna mamusia przez okno krzyczy " Jasiu nie bij tego chłopczyka bo się spocisz".
Ja bym się nie przejmował i skończył tego Saulnier'a, nie wygląda to tak strasznie. Jak dojdzie usterzenie i skrzydełka to tego nie będzie widać. Teraz ty wal ale do przodu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-10-11 14:58  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No tak, z TAAAAKĄ krzywizną to już Ci tylko seppuku zostało. Albo zrobienie modelu do końca, czego Tobie i nam życzę!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 16Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024