FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
17-06-11 15:45  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

A jeden z ładniejszych polskich samolotów - M26 Iskierka ? Albo PZL 126 Mrówka ?

Przydał by się też jakiś amatorski samolot - może Polonez, może Prząśniczka.

A co powiecie o Orce ?

Wszystkie bym kupił i co ważniejsze skleił.
Ale najbardziej brakuje mi SM-1 i SM-2.

Jednym słowem - jest z czego wybierać...

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
17-06-11 16:00  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

"Iskierka" niestety od roku leży w Answerze i się chyba nie doczeka wydania.

--
aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
17-06-11 16:35  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Podstawa to LWD 2 Szpak, kolejna obowiązkowa propozycja To M-15 Belphegor.
Śmigłowce Żuk i SM też mile widziane. Oj jest wiele atrakcyjnych tematów.


"Iskierka" niestety od roku leży w Answerze i się chyba nie doczeka wydania.
I całe szczęście. Warto poczekać aż za Iskierkę weźmie się ktoś kto potrafi projektować modele a nie tylko mu się wydaje że to potrafi.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
17-06-11 16:56  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Nawet nie chce mi się pacanie z tobą dyskutować. Za robotę się weź.

--
aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
17-06-11 18:55  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Za robotę? Miszczuniu nie denerwuj się.
Ja przecież cały czas uczciwie pracuję, byle g..... nie robię, choć to podobno g........a robota.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
17-06-11 23:14  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Koledzy!! Nie obrażajcie się nawzajem. Nasze modelarstwo ma być przyjemnością i być odskocznią od szarości dnia codziennego.

Widzę że temat bardzo się spodobał. Leeon przygotował całkiem ładną listę.
Po tych pierwszych wpisach przygotowałem wstępny ranking oczekiwanych modeli.
LWD-2 Szpak
LWD- Żuraw
LWD- Miś
SM-1
SM-2
TS Grot
BŻ-4 Żuk
M-15 Belphegor
MiG-19
MiG-23
MiG-29
F-16
Oczywiście obce konstrukcje w polskich barwach.
Ja bym od siebie dodał (piotter też na nią głosował) PZL 126 Mrówka.Podoba mi się ten samolocik.
Czekam na następne zgłoszenia. Listę będe aktualizował co jakiś czas.
Pozdrawiam!
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
18-06-11 08:25  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
sony 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 4


 - 10

Zapomniałeś o moich ;P
Wszystkie w polskich barwach ;)

--
Pozdrawiam, Sony :)

 
18-06-11 22:16  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Sony, nie zapomniałem! Wszystkie zgłoszenia skrzętnie notuje. Na tej wstępnej liście umieściłem te konstrukcje które co najmniej dwa razy zostały wspomniane.

Pozdrawiam!
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
18-06-11 23:10  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

w takim razie ja bardzo chciałbym skleić MiG'a-23 i 29 w polskich barwach, mile widziany byłby również kupiony przez nas C-130 Herkules

 
19-06-11 08:04  Odp: [Koncert życzeń] Powojenne konstrukcje lotnicze i użytkowane w Polsce
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jeśli chodzi o F-16 to najchętniej wersja D ze zbiornikami konforemnymi, p.Sałapa mógłby przeprojektować swojego eFa wydanego w MM, myślę że byłby to hit światowy, bo nigdzie nie ma takiego modelu w skali 1:33, o Migu-29 to nawet szkoda pisać i się denerwować...

--
PZDR!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024