FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-06-11 14:10  [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

http://orlik-models.pl/modele/nowy/nowy_big.jpg

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
04-06-11 14:27  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Czyżby Orlik autorstwa Kuby B?

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
04-06-11 17:52  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
ribik   

Byłoby miło

 
04-06-11 23:59  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
Marcinej   

Super wiadomość !! Wycinankę biorę w ciemno bo "projekt beta" zachwycił mnie. Interesuje mnie jeszcze tylko cena, no i data premiery modelu.

 
05-06-11 19:32  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja także zakupię ten model, a następną to proszę Irydę M96!! Byłaby do kompletu.

--
PZDR!!

 
15-06-11 17:39  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
Marcinej   

PZL-130 TC-II ORLIK

Cena - 24zł

"Samolot szkolno-treningowy PZL-130 TC II ORLIK- , skala 1:33, opracowanie modelu: Jakub Biedacha. Model zawiera części na 4 arkuszach kartonu A4 , kolejne 4 arkusze offsetu A4 to opis i rysunki montażowe. Model opracowany na komputerze!"

Post zmieniony (15-06-11 17:41)

 
17-06-11 13:48  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Mam i ja ;-) Podoba mi się wydruk, z kolei boję się kształtowania tych końcówek... Ale się zobaczy przy sklejaniu. W każdym razie oby to nie koniec takich projektów!

PS: ktoś ręcznie poprawiał numerację części na elementach, ciekawe czy w całym nakładzie ;-)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
17-06-11 16:37  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Jakieś skany?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
17-06-11 16:42  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

A tutaj.

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
29-06-11 12:31  Odp: [Z] PZL-130 TC-II ORLIK
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Orlika mam i ja.
Na pierwszy rzut oka projekt robi bardzo dobre wrażenie. Trochę nie podoba mi się bezsklejkowy montaż elementów przedniej części kadłuba. Obawy mam także w przypadku pasowania listków końcówek skrzydeł, przydały by się te elementy jako zapasowe. Szkoda że tablice przyrządów nie posiadają zaznaczonych białych pól do wycięcia pod "szkła" zegarów. Rażą też trochę różne grubości i kolorystyka linii obrysowych. Szkoda też że numeracja części nie ma nic wspólnego z kolejnością montażu.
Najpoważniejszy jest jednak brak dwóch wręg (być może to nie wszystkie braki) kadłuba C i D. Czy to niedopatrzenia autora sprawiło ich brak w wycinance czy jakiś inny powód?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024