FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
20-05-11 15:42  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


To prawda SZKUTNIK. Nawet nie wiesz jak miło zaskoczony jestem mnogością ofert pomocy. Niestety nie mogę skorzystać ze wszystkich, niemniej za wszelkie bardzo dziękuję.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
20-05-11 21:54  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Nowa strona już dużo lepsza.

W ramach ciekawostki podaję linka do relacji na forum u naszych zachodnich sąsiadów. Pisze "eigene konstruktion", więc gościu klei model od podstaw.

Relacja na Kartonbau

Nie wiem czy są tu jacyś filateliści... ale pamięta ktoś serię starych znaczków polskich... już nie pamiętam na jaki był to temat - na jednym ze znaczków była właśnie ta lokomotywa. Jak znajdę u rodziców klasery to zerknę tam i sprawdzę...

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
20-05-11 22:23  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Cudze chwalicie, swego nie znacie

ta relacja jest po polsku na papermodels.pl

http://www.papermodels.pl/index.php?topic=7985.0

a co do znaczków - pamiętam, też go chyba gdzieś mam tylko nie wiem czy to nie był "zza Buga"

--

Post zmieniony (21-05-11 08:23)

 
23-05-11 17:15  Odp: [Nowość] Świat z Kartonu nr1 - Penydarren 1:25
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Otrzymałem dziś przesyłkę z modelem. Zadziwjająco szybka i miła odpowiedź redakcji. Otwarci na współpracę. Zainteresowani opiniami, krytyką i życzeniami klientów. Wiadomo, wszystkich marzeń modelarskich nie da się spełnić, ale gratuluję odwagi. Nie każdy zaryzykowałby wydawać modele, które nie cieszą się wielką popularnością wśród modelarzy. Czuć ,że są to nadal modelarze, a nie biznesmeni. Widać, że projektowanie sprawia im wielką przyjemność. Tak trzymać.
Podsumowując - dobry zakup w rozsądnej cenie.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
24-05-11 08:19  Odp: [Nowość] Świat z Kartonu nr1 - Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Szkutnik, dziękuję za opinię, postaramy się jej sprostać. Niejako nawiązując do tego, informacja poniżej:

Niestety okazało się że barak doświadczenia nie uchronił nas przed popełnieniem kilku błędów, które dostały się do druku i zauważyli je dopiero klienci. Pragnąc jednak zadowolić byłych i przyszłych klientów szybko opracowana została errata, dostępne w dziale "do pobrania" na naszej stronie. W przyszłości pojawiać się tam również będą wszelki dodatki i modele gratisowe. Na szczęści błędy dotyczą głównie numeracji części, poprawiliśmy również rysunki montażowe oraz znacznie rozszerzyliśmy opis budowy. Zapraszam.
http://swiatzkartonu.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=11&Itemid=122

--

Post zmieniony (24-05-11 11:12)

 
28-05-11 09:00  Odp: [Nowość] Świat z Kartonu nr1 - Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W dziale "do pobrania" dostępny jest już darmowy model wagonika do lokomotywy Penydarren. Zapraszam!

http://swiatzkartonu.pl/index.php?option=com_phocadownload&view=category&id=1&Itemid=132

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
28-05-11 11:15  Odp: [Nowość] Świat z Kartonu nr1 - Penydarren 1:25
ROBO 

 - 10

Taron78 napisał:

> W dziale "do pobrania" dostępny jest już darmowy model wagonika do lokomotywy Penydarren. Zapraszam!
>
>
> http://swiatzkartonu.pl/index.php?option=com_phocadownload&view=category&id=1&Itemid=132
>
> --

- czy chodzi o ta serie ?



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Z tej serii tylko te dwa okazy mi sie trafiły :( kiedys za młodych lat bawiłem sie w filatelistyke a klaserek lezy do dzis ...

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
04-06-11 08:52  Odp: [Nowość] Świat z Kartonu nr1 - Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No to poszło...
czyli mamy drugi numer!

A w drugim numerze Onager czyli rzymska katapulta. 3 kartki A3 ze 102 częściami, opisy, rysunki, miniporadnik, słowem wszystko co w pierwszym numerze, tylko w nieco zmienionej szacie graficznej, przy uwzględnieniu możliwie wszelkich uwag które napłynęły do nas, a dotyczyły pierwszego numeru.



Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat modelu.

Post zmieniony (24-05-16 17:51)

 
04-06-11 10:11  Odp: [Nowość] Świat z Kartonu nr1 - Penydarren 1:25
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Proponuję by do nowego modelu założyć nowy temat.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024