FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-05-03 15:25  [KOSZ]
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

..



Post zmieniony (23-07-07 12:31)

 
15-05-03 15:48  Re: Wysyłka modeli za granicę
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

To napisz do Milana maila, może zrobicie jakiś biznes na modelach :-)

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
15-05-03 19:06  Re: Wysyłka modeli za granicę
Voyzar   

Cześć Forumowicze!

Tak się zastanawiam:
jeśli ktoś miałby ochotę wymienić/sprzedać jakieś modele z kimś z zagranicy, to mógłbym pomóc. W czasie referendum (dwa dni) wybieram się na Turniej Piłki Nożnej organizowanym przez DHL. Wystąpi w nim kilkanaście zespołów z Europy i nie tylko. Mogę pośredniczyć w wymianie. Warunek jest tylko jeden: trzeba dotrzeć do kogoś, kto wyjeżdża na Turniej (np. z DHL Czech - wiem, że akurat ci jadą) i wręczyć mu towar do wymiany. Oczywiście trzeba mu ufać :). Ja natomiast też zabieram czyjąś przesyłkę na Turniej i dokonuję wymiany przesyłek (model za cash, cash za model; model za model) i przywożę do Polski. Potem to już pryszcz: wyślę odebraną przesyłkę z pomocą firmy, w której pracuję (SERVISCO) za darmo.

Nie wiem, czy piszę w miarę jasno (pracuję już 13 godzinę przy kompie). Jakby co, to pytajcie.

Voyzar alias Wodnik_Szuwarek (na Allegro)


----------------------------------------------------

Okręty II WŚ 1:200

 
16-05-03 23:14  Re: Wysyłka modeli za granicę
PzKpfw 

 

No , fajnie ze piszecie ..... wlasnie ostatnio , pare dni temu spotkala ,mnie taka historia
Przez ostatnie 2 lata wysylalem w zamknietych listach pieniadze ...... najpierw , guldeny , pozniej euro ......nigdy nie bylo zadnych problemow z dostarczeniem
naleznej , kwoty ....az raz ...w/g przyjaciela zjawil sie , nowy listonosz .........
nikt , nie widzial , ze tak sie stalo ........... ale nie dotarlo 110 Euro w liscie
Wracajac do watku , teraz mam do wyslania model na Waldka urodziny ale boje sie
czy tam dotrze ...... ****-Poczta Polska !

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
17-05-03 01:55  Re: Wysyłka modeli za granicę
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam

Mój znajomy otrzymał raz od gościa 2 PLN !? (słownie DWA - dlaczego dwa to osobna historia ) w liście. W środku była załączona kartka z mniej wiecej nastepujacą treścią:

"Jeśli czytasz ten tekst i jesteś listonoszem to zostaw te pieniądze w spokoju ty @#$%$#%$^%&^%$#$@#$$#$%^*&* " (ocenzurowano)

Może jest to jakaś metoda?

A te EURO to były w banknotach czy w bilonie ?

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
17-05-03 08:36  Re: Wysyłka modeli za granicę
PzKpfw 

 

W banknotach .... zawsze tak bylo , miedzy nieprzezroczysta ,sztywna kartka "swiateczna "

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
17-05-03 10:01  Re: Wysyłka modeli za granicę
Krzys   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

PzKpfw Powiem tak złodzieje zdarzają się wszędzie , więc pierwsze co powinien zrobić odbiorca to zgłosić kradzież i wtedy listonosz znów będzie nowy bo stary wyleci z hukiem. A po drugie chyba czas skończyć z przesyłaniem pieniędzy w listach te czasy już minęły, bezpieczniej przelewem albo jakimś przekazem.

 
17-05-03 10:33  Re: Wysyłka modeli za granicę
PzKpfw 

 

Zgadzam sie z Toba Krzys , ale jesli taka metoda byla pewna przez ostatnie 15-lat
to jakie slowa nasuna Ci sie na usta ..........Wlasna glupota !!!
Pierwszy raz mam takie doswiadczenie , owszem slyszalo sie tu i tam ze tak
nie powinno sie robic , ale zaufanie robi wszystko .....
Juz wiecej niz 10 -lat temu wkladalem moj paszport do koperty aby uzyskac wklejke
Visy tranzytowej od Niemieckiej Ambasady w Rotterdamie .......
Nigdy i nic mi nie zaginelo mi do tej pory z postow , na terenie tego kraju ........
Mialem nadzieje ,ze to mnie nigdy nie spotka ..owszem slyszalo sie o nieuczciwosci
polskich listonoszy , ale zawsze zylem nadzieja , ze Ci tez zmadrzeja ..
Mam pecha ! ale znam z opowiadan kolegow , ktorzy pracuja tu sezonowo /nielegalnie ze takie przypadki zdazaly sie czesciej .
Trafilo i mnie !!

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024