FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
19-05-11 21:44  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W zasadzie same słuszne pytania.

Na pierwsze dwa znajdzie się odpowiedź na nowej stronce, po przeniesieniu serwera, ale żeby nie trzeba było szukać:

1) Autorem Wycinanki jestem ja, nazywam się Marek Dworaczek i jest to mój debiut w projektowaniu.
2) co do dystrybucji to w tej chwili wycinanka rozprowadzana jest wyłącznie internetowo, choć jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy.
3) Następna będzie Wielka Latarnia morska z Faros (jeden z starożytnych 7 cudów świata, a tematyka będzie bardzo szeroka, chciałbym tylko żeby poruszane tematy miały bogatą wartość "merytoryczną",

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
20-05-11 09:42  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

No to ja z pytaniem bardziej technologicznym:

Czy wycinanka to tradycyjny wydruk offsetowy czy nowoczesne technologie druku laserowo-cyfrowego ??

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
20-05-11 10:47  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Druk cyfrowy, być może w przyszłości okładka będzie w offsecie, ale to się jeszcze okaże.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
20-05-11 11:44  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Reedmooley 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Z niecierpliwością czekam na mój egzemplarz:) A mam pytanko do Pana autora, mniej związane z modelem co z samym wydawnictwem:)-może szuka Pan kogoś do rysowania obrazków na okładki?:)

 
20-05-11 13:47  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W zasadzie tak, wprawdzie mam kogoś takiego i będę z nim rozmawiał w niedzielę ale żadna decyzja jeszcze nie zapadła i jestem otwarty a wszelkie propozycje.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
20-05-11 13:50  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ok, nowa strona internetowa wydawnictwa już działa. Zmieniona została szata graficzne i uwzględnione wasze sugestie. Mam nadzieję że teraz podoba Wam się dużo bardziej.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
20-05-11 13:54  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Reedmooley 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Próbka zdolności poszła na priv:)

Nowa stronka działa duuużo lepiej.

Post zmieniony (20-05-11 14:04)

 
20-05-11 14:20  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Marku, a ja z pytaniem z innej beczki... Na stronie, w sekcji dotyczacej zamawiania modeli jest informacja o kosztach wysylki, ze zacytuje:

Wysyłka pocztą polską - 2 zł, priorytet - 3 zł.

Dodatkowa tektura usztywniająca towar (A4 2 mm x 2) - 2zł

Czy to oznacza, ze standardowo model jest wysylany bez usztywnienia? Pomny niedawnych przejsc z pomyslowoscia listonosza uwazam, ze standardem powinno byc usztywnienie, a jego brak tylko opcja dla ryzykantow...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
20-05-11 14:58  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No cóż, nie zadowoli się wszystkich. Multum ludzi narzeka że przesyłki są za drogie, więc koszt wysyłki obniżyłem do minimum i to był jak gdyby priorytet. Ale znając życie i przypadki o których wspominasz dałem i opcję dla bardziej zapobiegliwych. Informacja jest czytelna (tak mi się wydaje) i nie ma sensu dyskutować co było pierwsze - jajko czy kura. Jak ktoś chce z tekturką (która notabene też kosztuje grosiki) - proszę bardzo, ktoś chce bez - nie ma sprawy.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
20-05-11 15:17  Odp: [N] Świat z Kartonu nr1 Penydarren 1:25
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Taron78: Widzę, że zgłaszają się chętni do pomocy. Nie marnuj takich okazji. Tacy ludzie nie rosną jak grzyby po deszczu. Ja jak szukałem projektantów do współpracy nie było zbyt wielu chętnych, by pomóc ;).
Czekam na przesyłkę i drugi numer.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024