FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
13-05-03 13:36  Re: model NAGATO
Konrad G.   

Po prostu super... Ciekawi mnie olinowanie. Z czego korzystałeś, czy tylko z opisu budowy do modelu, czy też z innych źródeł? Z reguły w opisach modeli temat oliwania jest traktowany po macoszemu. Ja mam z tym największe problemy. Ale model naprawdę super.
Pozdrawiam
Konrad G

 
13-05-03 13:43  Re: model NAGATO
Waldemar   

Saburo.Gratulacje-wspaniała robota.Pozostanę jednak przy samolotach i pojazdach.Okręty niech pozostaną dla mistrzów.Przy okazji-czy mógłbyś napisać jaki samolot znajduje się na pokładzie?

 
13-05-03 13:58  Re: model NAGATO
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

okret bajka!, az trudno uwierzyc ze to przeciez wiekowe opracowanie nieco odstajace od obecnych standardow kartonowek. Az boje sie pomyslec co zrobisz z Bismarckiem Hala...

pzdr
Kemot

 
13-05-03 14:19  Re: model NAGATO
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje !!!
Fantastyczny model fantastycznego okrętu !
Ładniejszy byłby chyba tylko któryś z typu "Takao", ale to są krążowniki.
W związku z tym, że również jestem posiadaczem "wiekowego opracowania" NAGATO Pana Grzegorza Nowaka mam takie pytanie: co sądzisz o możliwości wykonania kolumn przedniego masztu z sześciu odpowiednio wyprofilowanych patyczków drewnianych, osadzeniu ich w pokładzie i nakładaniu na nie kolejnych pomostów i nadbudówek ? Głównie chodzi o to, czy model zachowuje potrzebną do tego symetrię ?
Pozdrawiam

 
13-05-03 14:22  Re: model NAGATO
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I jeszcze jedno: jak robiłeś dno (szpachlówka, malowanie)? Wygląda idealnie !

 
13-05-03 14:33  Re: model NAGATO
Vatzeque   

Czizysss!!! Jakież to piękne, zajebiście ci wyszły pokrowce na działach - z prezerwatywy???? :-) Tak czy siak dobrze wykombinowane.

2080800

 
13-05-03 17:40  Re: model NAGATO
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Saburo - chylę czoła...

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
13-05-03 18:25  Re: model NAGATO
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Saburo napisał: "Model nie jest idealny"
hahaha!
On chyba raczy sobie żartować!!!!!!

Poprostu fantastyczne! Duże wrażenie robi nadbudówka i działa.............
Genialny model = mistrzowski

Pozdrawiam!
Michał

 
13-05-03 19:08  Re: model NAGATO
redds 

 

Wkoncu widze ten okret wykonczony naprawde super :)

 
13-05-03 20:50  Re: model NAGATO
Hook6   

 

Jeszcze kilka dni temu wpisałem tu do wyszukiwarki Nagato i ... niewiele znalazłem. Sprawiłeś mi wielką niespodziankę - a to dlatego, że po długich poszukiwaniach
6 maja kupiłem ten model we wrocławskiej księgarni Eureka i to był już ostatni egzemplarz!!! Nagato to rzeczywiście jeden z piękniejszych i niezwykle zasłużonych pancerników. Zdjęcia, które tu wstawiłeś tylko zachęcają do rozpoczęcia jego budowy. Ściągnąłem je i zaraz zacznę analizować. Jeśli znajdziesz czas i nie sprawi Ci to kłopotu, to proszę o jakieś dodatkowe materiały czy nawet zdjęcia modelu oraz choćby króciutką recenzję o napotkanych przy budowie problemach. Mój Nagato chyba nie będzie taki piękny ale mając wzór będę się bardzo starał. Brawo Saburo!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024