FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
13-07-05 13:57  Re: [WARSZTAT] Jesli kapnie troche kleju .....
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

konradus napisał:
> Jeśli będziesz miał problem z dostaniem go u siebie, to po
> prostu napisz ile chcesz - kupię Ci i wyślę.
Ok, sprawdzę jeszcze tam gdzie mogę, a jak nie znajdę to poproszę Cię o pomoc. Szczegóły rozliczeń i takie tam to już - w miare potrzeb - na priv.
Masz za to u mnie oscypka i/lub bezalkoholowe, bo podobnież niebawem zawitasz do nas....
Jeszcze raz dziękuję.

It'll End In Tears

 
13-07-05 14:17  Re: [WARSZTAT] Jesli kapnie troche kleju .....
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mała Mi napisał:

> Masz za to u mnie oscypka i/lub bezalkoholowe, bo podobnież
> niebawem zawitasz do nas....

Hihi :) Będę w Bukowinie 20-30 VII, samego Zakopanego (czytaj: niestety tłumów) raczej unikam. Nie obiecuję spotkania, ponieważ będę miał z Żonką napięte plany - mamy w zwyczaju wyjeżdżać rano, a wracać późnym wieczorem ;-) W każdym razie nic sie nie przejmuj, dla mnie - jak mówiłem - to żaden problem.

Achhh oscypki... pochłaniam ich duże ilości - jestem strasznym serojadem ;-)

 
14-07-05 07:50  Re: [WARSZTAT] Jesli kapnie troche kleju .....
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Konradus - wysłałem Ci liścik na priv. :)

It'll End In Tears

 
17-07-05 22:07  Re: [WARSZTAT] Jesli kapnie troche kleju .....
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

>Achhh oscypki<

Podobno górale wytwarzający te specjały pakują ser w kalesony. Kalesony oczywiście nie są nowe no bo koszty. Oscypki bardziej żółte pochodzą z przedniej części kalesonów, te bardziej brązowe z tylniej. Wyczytałem to dawno temu w jakiejś gazecie, ale wiedomo że prasa kłamie.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

Post zmieniony (17-07-05 23:27)

 
18-07-05 12:00  Re: [WARSZTAT] Jesli kapnie troche kleju .....
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Jasne że prasa kłamie... oscypki jak każdy wie, swa formę (i aromat) zawdzięczają temu, że wyciska się je w góralskich wełnianych skarpetach. Rzecz jasna nie w nowych, bo wszystkie nowe wiszą na straganach. Tylko w takich co to ze wzgledu "na przebieg" tudzież ogólne zużycie i zesztywnienie do noszenia sie już nie nadają :)))
PZDR. Mała Mi
P.S. Tu w dalszym ciągu ładnie, wiec "w góry w góry miły bracie...."

It'll End In Tears

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024