FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
17-04-11 18:40  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam!
Przez ten czas mało kleiłem. Skończyłem barbety dział. Nie wyszły mi tak fajnie jak sobie wyobrażałem. Trochę krzywe i słaby jest retusz. Dodałem jeszcze parę drobiazgów na nadbudówce. Jeden z tych drobiazgów maznąłem butaprenem :/ Spróbuję go jakoś "zerwać".
Zdjęcia:


Trwają dalsze prace nad pudełeczkami itp.
Pozdrawiam.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
17-04-11 19:20  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Proszę. Zdjęcie ogółu. Trochę teraz kiepsko będzie z tłem do takiego giganta. Więc przepraszam za ten bałagan wokół modelu. Burty wzmocnie jak dokleję części E-1 i E-2. I jeszcze, połączenia burt na dziobie i rufie muszę skleić.


--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
17-04-11 22:30  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

NIE, NIE i jeszcze raz NIE!!
To co, że nie jestem taki doświadczony jak Wy. Ale to nie znaczy, że nie mogę sobie skleić modelu jaki sobie chcę. Możecie sobie gadać ile wlezie, ale nie mam zamiaru zwracać uwagi na takie komentarze!

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
24-05-11 18:47  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Bane: U mnie pokład dobrze był spasowany i nie miałem z nim żadnych nieprzyjemności poza tym, że (jak wspomniałem któregoś razu) wody mi się trochę na niego wylało ;]
Nie sądzę, żeby można było powiedzieć, że mi idzie w miarę dobrze. Pracę ostatnio nad Dreadnoughtem idą bardzo mozolnie, ze względu na koniec roku szkolnego i trza poprawiać oceny i jeszcze ze względu na Heinkela.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
25-05-11 20:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Tigi: To raczej moja wina jest. Na pewno przez nieuważne robienie szkieletu. Ale nie wiem do końca. Jakby ktoś jeszcze robił relację Dreda toby się wszystko wyjaśniło.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
26-05-11 14:38  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Co do poszycia to naszło mi jeszcze takie stwierdzenie, że to chyba błąd w wycinance kolejny, bo burty idealnie były dopasowane, więc dlaczego poszycie jest takie krótkie?

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
27-05-11 15:46  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Jeżeli chcecie "grupową relację" zrobić to proponuję założyć kolejny wątek, mnie w to nie mieszajcie ;]

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
26-07-11 07:11  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam po przeeeerwie.
Tak jak wspominałem w relacji F-16, zacząłem remontować Dreda, ale nie wiem czy to coś pomogło. Pozostało mi nakleić dwa paski poszycia, ale można przy tej robocie zwariować. Na jeden pasek nie raz musiałem z 30 minut poświęcać, a teraz te ostatnie to już w ogóle masakra. Nie wiem jak mi idzie te nowe poszycie, ale na razie mało można wywnioskować, bo jeszcze będą takie poprawki jak np. doklejenie jakiś wystających kawałków papieru. No i właśnie (na zdjęciach to tak wygląda) jak ktoś pomyśli, że widać duże krowie żebra czy cos takiego to właśnie wystające poszycie, czy jakoś tak...

Foty robiłem na szybko, bo musiałem zaraz oddać aparat, więc sorki za tło.
Jak mi się uda dzisiaj dokończyć te/to poszycie to wezmę się za śruby i ogólnie napęd, a jutro (może) pokażę coś z serii nadbudówkowej i pokładowej.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
26-07-11 12:47  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

dokker: Dreda - nigdy ;-) Skończę go na pewno, ale przyznam się, że od tego poszycia to już miałem ochotę walnąć w kąt cały okręt i już... ;>

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
26-07-11 15:26  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik "HMS Dreadnought" 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Spychacz: Raczej ten pomysł odpada, bo nie mam pieniędzy na nową wycinankę, mimo że na allegro chodzi po 15zł, ale ostatnio wydałem pieniądze na przesyłki do wymian i na butapren ^-^, a tak jak mówisz jestem napalony (co jest prawdą, bo wróciła mi stara chętka na budowę jego tak jak na początku) i nie chciałoby mi się czekać na cudownie zesłane dofinansowanie (ponowne) na nową wycinankę ;-)
Pozdrawiam i idę kombinować coś z tym napędem i poszyciem.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024