FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
17-03-11 18:44  Odp: [Nowość] Wydawnictwo Combat- Heinkel He-162A2 w skali 1:33
ManyCalavera 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Wątpię, by jedna opinia miała wpływ na przyszłość wydawnictwa, którego nakład wyniósł 100 sztuk :-/

--

Post zmieniony (17-03-11 18:44)

 
17-03-11 18:45  Odp: [Nowość] Wydawnictwo Combat- Heinkel He-162A2 w skali 1:33
KrólZus   

No niby tak ale jak przy początkowych kosztach zwrot z inwestycji wynosi 30zł i na tym się kończy to dokładanie kolejnych 3 tysięcy na druk kolejnego modelu jest bardzo ryzykowne.

 
17-03-11 18:51  Odp: [Nowość] Wydawnictwo Combat- Heinkel He-162A2 w skali 1:33
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Grzegorzu - spokojnie, nie mam do Ciebie zadnych pretensji :-) Ot, tak juz mam, ze jak cos zdobede, to pozniej mozna to spokojnie nabyc bez wiekszych problemow...

KrolZusie - jak rozumiem, to Ty byles wydawca tego modelu? Mozesz zdradzic, czyj to byl projekt?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
17-03-11 19:23  Odp: [Nowość] Wydawnictwo Combat- Heinkel He-162A2 w skali 1:33
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

KrólZus - powtórzę temat wałkowany już setki razy, a ostatnimi czasy przy okazji modelu He-111 z MM'a, czyli: To że model jest przeznaczony dla początkujących, nie znaczy, że nie ma przypominać oryginału. Można zrobić prosty, ale efektowny i przypominający oryginał model, z którym poradzą sobie początkujący. Przykład to modele Pana Mistewicza.

A modeli od Halińskiego nie kleję, bo tematyka jaką porusza w ogóle mnie nie interesuje, a ostatni model, jaki kupiłem od niego, to Wespe, czyli już dawno temu. Do dzisiaj nie wydano tam nic, prócz Scharnhorsta, co byłbym skłonny dotknąć z daleka patykiem:)

--

Post zmieniony (17-03-11 19:24)

 
17-03-11 20:21  Odp: [Nowość] Wydawnictwo Combat- Heinkel He-162A2 w skali 1:33
KrólZus   

PiterATS osobiście nic nie mam do Ciebie skutecznie podcięłeś mi skrzydła na moje własne życzenie.

Rafael projekt był autorski mój. Zajeło mi to około 1,5 miesiąca pracy "na pełen etat" Jak odzyskam od znajomego Iras'a pliki z modelem trałowca to chętnie dodam go do szufladek na Konradusie. Na allegro została 1 sztuka.

 
17-03-11 20:46  Odp: [Nowość] Wydawnictwo Combat- Heinkel He-162A2 w skali 1:33
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Ja również nie mam nic do Twojej osoby. Po prostu oceniam projekt taki, jaki widzę i mi się zwyczajnie nie podoba. A przecież na rynku jest dostępnych sporo materiałów na temat tego samolotu, jak doskonała monografia z MBI, jak znalazł do np. lepszego opracowania bryły modelu, czy też ta strona ze zdjęciami odbudowy samolotu ;-)

http://memorial.flight.free.fr/He162uk.html

I nie ma co przesadzać z tym podcinaniem skrzydeł, początki bywają trudne i nie zawsze wszystko wychodzi odrazu. W końcu na błędach człowiek się uczy :-)

Post zmieniony (17-03-11 20:47)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024