FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-05-03 23:20  Lutzow-prośba o opinię
Marcin K.   

Witam wszystkich
Czy ktoś sklejał model krążownika liniowego z I w.św. - Lutzow w skali 1:200, wydany około 10 lat temu przez GPM, nr katalogowy 47. Ciekawy jestem Waszych opinii na temat tego modelu, szczególnie ewentualnych błędów i niedokładności.
pzdr
Marcin K.

 
04-05-03 00:15  Re: Lutzow-prośba o opinię
Kolniak 

 - 3

Zajrzyj tu:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=2488&t=2475#reply_2488

 
04-05-03 00:45  Re: Lutzow-prośba o opinię
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Marcin - możesz śmiało się brać za klejenie Lutzowa. Widziałem go na konkursach modelarskich - zajmował medalowe miejsca, a w rozmowach z wykonawcami słyszałem ,że model jest dobrze opracowany. Pozdrawiam !!!! Frytek

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
04-05-03 19:07  Re: Lutzow-prośba o opinię
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Lutzowa kleiłem przeszło 7 (a moze 8?) lat temu (ostatni model przed przerwą na studia/pracę/itp) ale nie przypominam sobie żadnych szczególnych problemów. Model dobrze opracowany, mnóstwo szczegółów i detali, bardzo dobre spasowanie części - np. dno i burty da się skleić na styk w zasadzie bez żadnych poważniejszych szpar.

Oglądałem go w "długi weekend" u rodziców w domu i mimo że wyblakł z jednej strony od słońca, nadal robi wrażenie, co jest o tyle dziwne, że wtedy moje modelarstwo przypominało raczej "sklejactwo" niż prawdziwe budowanie modeli, a więc to że jako-tako się przezentuje musi być zasługą wyłącznie dobrego opracowania.

Polecam budowę, gotowy model jest bardzo efektowny.

Pozdrawiam

 
05-05-03 19:41  Re: Lutzow-prośba o opinię
Marcin K.   

Dziękuję za informacje
pzdr
Marcin

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024