FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
16-02-11 19:19  Odp: [Galeria] PZL-130 Orlik TC-II
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Dzięki wszystkim za miłe słowa;) i cieszę się niezmiernie że Orlik się podoba. Odnośnie wydania - jeszcze z nikim na ten temat nie rozmawiałem, ale nie mówię "nie" i pewnie będę ostatnią osobą która będzie stała na przeszkodzie w jego wydaniu. I nawet gdyby nie został wydany istnieją różne metody udostępnienia tego modelu szerszemu gronu i mam nadzieję, że wszyscy chętni będą mieli okazję go skleić.

@darek71 - kabinka w tym konkretnym modelu była tłoczona przeze mnie (co widać:/) i nie wiem czy będzie pasowała ta z Gomixu. Tzn Orliki w wersji TB i TC mają te same kabiny ale opracowania modelu są zapewne na tyle różne, że dopasowanie tej Gomixowej wymagałoby sporego wysiłku.

--

 
16-02-11 20:48  Odp: [Galeria] PZL-130 Orlik TC-II
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Piękna robota,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
16-02-11 21:24  Odp: [Galeria] PZL-130 Orlik TC-II
tyg   

Przyłączę się do chóru przedmówców. Ja chętnie oprócz seryjnego TC widziałbym któryś z prototypów z silnikiem tłokowym... Tak mnie na niego naszło po wizycie w Muzeum Lotnictwa Polskiego, że wygrzebałem z szafy stareńkiego MM'a ale to już ostro myszką trąca. Tego Modelikowego mam chyba drugie wydanie, gdzie jest w pięknym beżowym kolorku:( Gdyby nie to już dawno bym go pociął. Parę razy nawet brałem się za przemalowanie go w Corelu ale zawsze na czymś poległem... Mam jakoś dziwnie wydrukowany egzemplarz z niejednorodnym kolorem i nałożenie maski kolorów nic nie daje. Przemalowuje mi go plackowato:(
Pozdrawiam
tyg

 
17-02-11 08:55  Odp: [Galeria] PZL-130 Orlik TC-II
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dzięki za odpowiedź, moim zdaniem jeśli wymiary kabiny mniej więcej się zgadzają to nie powinno być problemu, jeśli model się ukaże ja na pewno będę próbował dopasować bo mam taką akurat.
A TERAZ (jeśli można) TO P R O S Z Ę o Irydę !!!
Najlepiej szarą 303 z 58lpsz!!
Aeroplan jest.

--
PZDR!!

 
17-02-11 11:51  Odp: [Galeria] PZL-130 Orlik TC-II
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Kuba. Model piękny. Mam nadzieję, że wpadniesz na PIWKO i przyniesiesz go ze sobą. I zaprojektuj jeszcze coś na czym sam osobiście lataleś (nie tylko nad Rzeszowem). A może znajdz plany tej hybrydy w ukladzie kaczka, która latala w zeszlym roku nad miastem. Pozdrawiam

--
gienek

 
17-02-11 16:40  Odp: [Galeria] PZL-130 Orlik TC-II
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Przyłączam się do gratulacji. Pięknie zaprojektowany samolot.. I wcale nie taki łatwy do zaprojektowania.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024