FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-12-10 11:58   ORP Kraków 1:400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam wszystkich!
Mam nadzieję, że Moderator mnie nie wciągnie z góry na czarną listę za link do innego forum, jako też i P. T. "Oglądacze" wybaczą odstępstwo od zasad, ale... jak starożytni mawiali: ad rem!
Zmotywowany właśnie ujawnioną relacją Pulpetta nt. budowy ORP KRAKÓW chciałbym zwrócić uwagę, że są modelarze budujący w kartonie również mniejsze jednostki (zaznaczam tu, że chodzi o rozmiar finalny modelu :-) ).
Moją dodatkową winą (proszę; nie skazujcie mnie za tę zbrodnię od razu na stos!) jest fakt, że nie chodzi tu w ogóle o mój model; kto jednak uzbroi się w odrobinę cierpliwości przekona się (mam taką nadzieję), ze prezentowana praca mnie usprawiedliwia...!
Modelarz "winny" całej sprawie, a raczej modelarka, nie lubi się chwalić i sporo mnie kosztowało swojego czasu przekonanie Jej do ujawnienia na jednym forum ... ryzyko obecne biorę na siebie; włosów ubywa na mojej głowie coraz szybciej, więc nawet prawdopodobne skalpowanie mnie zbytnio nie oszpeci...
Jako, że P.T. Zainteresowana z zamiłowania pasjonuje się przede wszystkim figurkami, a nie redukcją, po zainteresowaniu sie okrętami spróbowała to połączyć otrzymując... figurki okrętów (ja to tak nazywam :-) ). Żeby już zakończyć ten przydługi wstęp - oto próbka (niedokończona jeszcze...) Jej pracy:
[
Czy mogę się czuć usprawiedliwiony...?
dla zainteresowanych:
http://www.mikromodele.fora.pl/okrety-ships,9/orp-krakow-1-400-relacja,2507.html

Post zmieniony (31-12-10 13:10)

Post zmieniony (04-05-11 09:50)

 
31-12-10 12:30  Odp: [Galeryjka] "KRAKÓWEK"
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Przede wszystkim nie galeryjka, tylko galeria;-) inaczej filtry tematyczne nie "zobaczą" tego tematu podczas filtrowania.

Druga sprawa to zdjęcia, pomijam już to, że jest ich trochę mało. Wstawiasz je w taki sposób, że klikając na miniaturkę otwiera się strona bombardująca nas masą niepotrzebnych informacji, pomiędzy którymi jest kolejna miniaturka (tylko trochę większa), na którą znów trzeba kliknąć, żeby zobaczyć zdjęcie w pełnym rozmiarze. Na forum jest poradnik wstawiania zdjęć z fotosika. Na samym dole masz instrukcję jak to robić, żeby nie wyświetlały się reklamy. Warto przeczytać i wprowadzić w życie;-) Takie galerie będą z pewnością dużo chętniej oglądane:-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
31-12-10 13:07  Odp: [Galeryjka]
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

dzięki za uwagę; zdjęcia poprawiłem :-)
Odnośnie samego tematu - nie byłem pewien: ani to galeria - będzie można tak nazwać, gdy całość będzie ukończona; ani też relacja - bo podaję tylko link do relacji...Chodziło mi tu o zasygnalizowanie ciekawego tematu; myślę, że jeśli dane mi będzie przetrtwać najbliższe spotkanie z Autorką, to może uzyskam też zgodę na inne galerie Jej prac kartonowych...
Mam prośbę: podejmij włwściwą decyzję i popraw, na przyszłość postaram sie dostosować... O.K.?

--

 
31-12-10 13:28  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Więc musisz autorkę namówić, żeby zarejestrowała się na konradusie;-) Miło by było, gdyby i tutaj przedstawiła swoją pracę:-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
31-12-10 13:41  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

spróbuję... jeśli przeżyję!

 
31-12-10 13:45  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

A chętnych na oglądanie takich maluchów na pewno nie zabraknie i tu :).

Miło by było zamieścić kilka słów o samym modelu - co, skąd i jak ( zwłaszcza "jak" ;) ).
O rejestracji to już moderator napisał ;).

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
31-12-10 13:51  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Co i skąd - nie chciałem powtarzać wpisu pulpetta kilka pozycji niżej; jak - to już talent, umiejętności i praca Autorki (zdradzę tylko, że pomógł powszechnie znany kserograf)...

 
31-12-10 14:06  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

To ja dzień dobry, to ja się zarejestrowałam właśnie.
Modelik jest przekserowaną z 1/100 na 1/400 wycinanką z Kartonowej Kolekcji. Ksero zrobiłam na zwykłym maszynowym papierze. Obcięłam dno tak, aby można było zrobić model do linii wodnej, no i pomalutku go sobie dłubię.

Jak widać okręcik stoi na Wielkiej Dioramie Rzecznej, rozmiarów 15x10 cm mniej więcej. Sam "pancernik" jest już prawie gotowy (do zrobienia zostały mi dwie małe kotwice, porządne pomalowanie i zawieszenie bandery), dioramie jeszcze sporo brakuje.
W poniedziałek pokażę, co mi się uda przez weekend zrobić.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
31-12-10 15:06  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
stach48 

 

Całuję Twoją dłoń madame;))) Zostań z nami na dłużej.NAJLEPSZEGO

 
31-12-10 15:12  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
kari   

modelik ok, tylko "groszówka" jakaś taka monstrualna ;-)
----------------------------------------------------------------------------------

 
31-12-10 15:17  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Zostanę, skoro Andrzej za kudły mnie tutaj wciągnął :)

Tym bardziej, że jakieś 8 miesięcy temu reaktywował się mój młodzieńczy bakcyl kartoniarski - bo tak generalnie to ja figurkarz jestem - i w tej chwili mam rozgrzebane na warsztacie 3 okręty w skali 1/400: "Krakowa", "Piotra Wielkiego" z 1877 roku i morkę typu Osa.
Po niedzieli pozakładam im wątki warsztatowe.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
31-12-10 16:54  Odp: [Galeria] Kraków in statu nascendi...
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

viltianus: Zostanę, skoro Andrzej za kudły mnie tutaj wciągnął :)

I bardzo dobrze zrobił. Z niecierpliwością czekam na resztę pomimo tego, że w zasadzie jestem "samolociarz". Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
31-12-10 22:40  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Witaj !
"Kraków" wygląda pięknie i scenka jest bardzo realistyczna. Widać, że masz duże doświadczenie "malarskie". Będzie od kogo się uczyć :)

--

 
31-12-10 23:25  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witaj

Jeszcze jakby się udało wstawić galerie z wcześniejszymi pracami, np kotek na Dupuyu to byłoby idealnie :-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
01-01-11 11:48  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
tyg   

Witamy:)
10x15 cm???!!! Ło matko!
Pozdrawiam
tyg

 
01-01-11 21:45  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Monitory w 1:400 - mniam, mniam. Wypatruję jeszcze galerii z WARSZAWĄ w tej skali :))

Swoją drogą - czy gdzieś można jeszcze nabyć modele WARSZAWY (Super Model) i KRAKOWA (Kartonowa Kolekcja), bo chciałbym powtórzyć wyczyn koleżanki viltianus i popełnić oba monitory w skali 1:400 :]

--

 
03-01-11 07:56  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

crolick:"Wypatruję jeszcze galerii z WARSZAWĄ w tej skali :))"...
Póki mi Kasia jeszcze do końca głowy nie urwała, proszę:
http://www.mikromodele.fora.pl/okrety-ships,9/relacja-orp-warszawa-supermodel-skala-1-400,2382.html
Na marginesie zdradzę, , że WARSZAWA to bodaj trzeci model Kasi w 400tce, po CSS ALBEMARLE i HMS RAPIDOUS, chociaż nie dam głowy za kolejność...

Post zmieniony (03-01-11 07:59)

 
03-01-11 08:50  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Łosiu - Dupuy'a de Lome wstawię... jak się obrobię. Dzisiaj postaram się.

Przez weekend zrobiłam bociana z bocianięty ;) . A robił się tak:



Kotwice zrobiły się też:




Podwiązałam pancernik do brzegu - jedną liną do drzewa, drugą do pomostu, posadziłam chabazie, na krzyżu namalowałam Pana Jezusa... itd.
Jutro zamierzam zabrać się za koty - jeden okrętowy, rudy, drugi młynarzowy, czarny albo biały.



--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
04-01-11 08:02  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Miałam robić koty, ale jakoś mi się nie chciało... zrobiłam dwie krowy i chłopa. Oraz sznurek do krów i krowie placki pod krowami.
Chłop - ale to dopiero jutro - będzie się zafrasowany drapał w głowę: co tu teraz zrobić, jak przedostać się na drugą stronę cumy od pancernika.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
04-01-11 10:32  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Krowy jak żywe a chłopu trzeba podpowiedzieć by obszedł drzewo dookoła ale to chyba sam się zorientuje.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-01-11 10:57  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pewnie w końcu tak... ale najpierw musi pomyśleć; pewnie nieprzyzwyczajony do takiego wysiłku....
W końcu nieczęsto spotykał pancerniki przy drodze na pastwisko...
:-)

 
04-01-11 22:57  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

I to jest wyższość relacji komputrowej nad realem .Pewnie w rzeczywistości nie byłbym w stanie zauważyć takich niuansów czy to krowa czy to byk czy to pastuch .Dla tego kocham oglądać takie relacje na kompie .

--
Pozdrawiam wszystkich !


Jańcio

HEY HEY!

„Nic z bliska nie wygląda tak dobrze jak wyglądało z daleka. ”ł

 
05-01-11 03:42  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Niezłe to!!!!

--

 
05-01-11 08:27  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Dzisiaj zrobiłam kunia z wozem...

... bez chłopa - chłop poleciał oglądać pancernik...
...oraz nenufary:


Idzie mi ta robota jak krew z nosa, bo wciąż czekam na pacynki, znaczy się figurki, które na kaczych łapach idą do mnie z Czech. Jak pacynki przyjdą, wtedy dopiero naprawdę zaludnię moją dioramę. Będą chłopy, baby, dzieci, psy, kozy, będzie też ksiądz dobrodziej w sutannie i młynareczka - pszenna blondyneczka z warkoczami :)

--

Post zmieniony (05-01-11 08:30)

 
05-01-11 09:04  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
kari   

... biała grzywa(?), czarny ogon(?) - jak się dowiedział jaka delegacja do niego z Czech nadciąga to osiwiał ;-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-01-11 09:09  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Kari - niektóe srokacze tak mają.
Jeszcze go nie domalowałam do końca, fakt.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-01-11 16:00  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

I te wszystkie drobne szczegóły "nenufary" w 1:400?? Wymiękam... Niesamowite.

--

 
05-01-11 18:00  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nenufary są ciutkę oszukane... To zwyczajne kółeczka wycięte oberżnietą igłą do zastrzyków z wydruku zdjęcia jakiejś roślinności i leciuteńko podmalowane na zielono, coby rastra nie było widać.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
10-01-11 08:53  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Zaokrętowałam na "Krakowa" 9 papierowych marynarzyków. I zrobił się tłok...


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
10-01-11 09:18  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Żeby dostać się na pokład trzeba pewnie użyć standardowego hasła "służbowo" :))

Podziwiam kunszt.

 
10-01-11 09:22  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nie. Hasło brzmi "przyniosłem mleko dla kota".

Kot będzie rudy, zadowolony, tłusty, i będzie siedział na dachu mostka.
A oto wzór: moje rude ślepe szczęście:


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-01-11 09:07  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Kot już siedzi...
Tyle że nie umiem wyostrzyć na nim aparatu :(

Na dachu mostka, ta kopka pomarańczowa.
Drugi kot wspina się do bocianiego gniazda. Zrobiłam go na drucianym szkielecie:


--

Post zmieniony (18-01-11 09:07)

 
09-02-11 08:47  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Wczoraj - hurra-hurra-hurra! - nareszcie przyszły zamówione w grudniu pacynki, czyli ludziki, czyli mieszkańcy wsi, do której przypłynął pancernik:


Na jednej ramce jest 128 pacynek, na drugiej 176 (albo coś około). Jedna blaszka dedykowana jest do skali 1/400, druga do 1/350, ale różnicy nie potrafię zobaczyć. Pacynki, jak to pacynki - jedna większa, jedna mniejsza, w granicach zmienności gatunkowej Hominis sapientis. Baby, chłopy, dzieci. Rewelacja.
Pacynki pozwolią mi wreszcie skończyć dioramę z "Krakowem" :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
09-02-11 09:49  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ciekawostka, nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest do kupienia. Figurki w stylu 1920 roku jak najbardziej ale figurki pasażerów linii lotniczych? - chyba, że ulegną przeróbce.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
09-02-11 10:12  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Ja też na to przypadkiem trafiłam, jak z nudów przeglądałam internetowe oferty figurek w skali 1/400. I na próbę zamówiłam, i teraz trwam w zachwycie.
Mam tych pacynek kole 300 sztuk, zużyję pewnie z 50-60. Z pasażerów kilka będzie pasować bez przeróbek, kilka się przerobi. Spódniczkę kobicie ubrać, walizkę chłopu ukraść, co za problem w sumie ;)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
09-02-11 10:15  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

:-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-02-11 08:13  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Poustawiałam wczoraj trochę pacynek - myślę, że już dość. Dorobię kozę, ze dwa pieski przydrożne, wykończę kunia i wóz, zaplotę warkocze młynareczce... i koniec!



--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
10-02-11 08:38  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pięknie, tłum się zrobił, chyba cała wioska się zleciała, jeszcze powinien siedzieć w oknie chałupy kot na parapecie. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-02-11 08:41  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Nie no, super. I to wszystko w 1/400.

--
Pozdrawiam!

 
10-02-11 08:45  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Pacynki zostaną jeszcze nieco wyszarzone i uwieśniaczone. Ale to pewnie po weekendzie dopiero.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
10-02-11 09:07  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
AC   

Fajne. Trzeba przyznać, że żeby taką dioramkę zrobić trzeba mieć trochę wyobraźni.

 
14-02-11 07:47  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

" ...powinien siedzieć w oknie chałupy kot na parapecie" - Ostoja: kot nie siedzi na parapecie, bo bocian na gnieździe jest DUŻO ciekawszy niż jakiś tam "pancernik"...
:-)

 
14-02-11 09:09  Odp: [Galeria] ORP Kraków 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Koniec słupa :)

Galeria końcowa jest tutaj:
GALERIA

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024