FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
18-07-11 15:26  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nie chcę być ani wielkim mistrzem, ani wielką mistrzynią.
Nie lubię Krzyżaków.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-07-11 17:50  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
stach48 

 

Oj, bez falszywej skromności, mała mistrzyni (może być);))) Pociesz się bo gdybyś żyła w średniowieczu to za swoje modelarskie czary skończyłabyś na stosie. NAJLEPSZEGO.

 
18-07-11 19:57  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bo też ja wcale o Krzyżakach nie myślałem :-) Niemniej powodzenia!

--


 
18-07-11 20:11  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

"Nie lubię Krzyżaków"...
Ekhm... Jestem emocjonalnie nieco związany ze stolicą Zakonu, gdzie spędziłem znaczną część żywota, a na dżwięk takowego "dictum" mam wrażenie, że gdzieś w lochu przewracają się kości starego Ulricha, swego czasu ponoć słowami kronikarza mieniącego się "nad wszystkie mocarze świata..." Upraszam łaskawie o odrobinę wyrozumiałości dla starych gnatów, Kasiu! Jakikolwiek był i cokolwiek uczynił za życia, chyba już odpokutował (choć trochę) za swoje!

stach48 - pozwolę sobie stwierdzić na podstawie naocznej weryfikacji: taka znów mała wymieniona Mistrzyni to nie jest... :-) Koledzy, którzy już mieli okazję Ją poznać, zapewne potwierdzą!
Pozdrowienia
Andrzej

 
19-07-11 08:21  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

No masz, na gabaryty babie wleźli... ;)

Wiek 43 lata, wzrost 170 cm, rozmiar buta 42, rozmiar ciuchów 40, okulary -4 i -5 dioptrii. Jeszcze coś podać? ;)

Andrzej - Krzyżaków nie lubię nadal, choć wedle Twojej logiki sama jestem "Krzyżaczką" - urodziłam się i mieszkam w Gdańsku.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024