FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12 
30-11-11 14:53  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Ludziki są w ilości śladowej, bo załoga rozpełzła się na samowolne przepustki, zostali tylko ci, których żandarmeria by bez pytania zastrzeliła spotkawszy ich na lądzie.
TOnZ? a nie wiem. Ja od lat mam z nimi na pieńku. MOje koty albowiem mają niehumanitarne warunki do spania: 6 mruczków w jednym łóżku, i do tego z człowiekiem! I psem!

Kota nie będzie, szkoda zwierzaka na taką okrętową nędzę i rozpacz.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
30-11-11 14:59  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

viltianus napisała: Ludziki są w ilości śladowej

Ludzików to trzeba było z Krakowa ująć bo ich tam zbyt tłumnie a i kot by się znalazł. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-12-11 08:16  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

A artykuł o Sachsenie w najnowszych Okrętach Wojennych właśnie zaczęłam czytać :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
01-12-11 18:09  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
TGC 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

fajny

 
03-12-11 11:51  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
waldi 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

A mi się nie podoba. Kolejna „wizja artystyczna” nie mająca nic wspólnego z realiami. Dobór kolorów dziwny, Zamiast czarnego szary który widać że jest szary, a miał wyglądać jak czarny. Okręt tak zapuszczony jak by był opuszczony przez załogę od roku. A skoro jest komisja badająca stan kadłuba to było to krótko ko wejściu na mielizną. A okręt był nowy, więc pachniał jeszcze farbąa nie wyglądał jak wyciągnięty z dna wrak. Według mnie wygląda to okropnie i psuje efekt ogromu pracy poświęconej na ten model.
Mam jeszcze pytanie. Szalupy są żółte? Rosija miała inne malowanie niż standard floty czarno biały z żółtymi kominami?

--
Pozdrawiam

 
05-12-11 08:52  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

ZbiGu, dziękuję :)
Zaiste dokładnie wyłożyłeś moją filozofię :)

Odnośnie szalup: w wycinance część miała żółte burty do białego kila, część żółte burty i kil. Zrobiłam, jak kazali.

BTW. Prace modelarzy budujących w czystym standardzie dla mnie są nie do przyjęcia - za czyste, za porządne, zbyt dobrze widac, że to karton. Potrafię docenić kunszt, ale sama w życiu bym tak nie chciała budować. Rozumiem jednakowoż, że moje podejście może być nieakceptowalne dla porządnych, "standardowych" modelarzy. Na swoją wizję nikogo nawracać nie zamierzam. Howgh.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-12-11 12:18  Odp: [R/G] Platybelodon czyli smok na mieliźnie (Rossija 1897, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Recenzję żem mu zrobiła
http://madhamsters.blogspot.com/p/recenzje-modeli-kartonowych.html

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024