FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 
17-02-08 15:56  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Syjeku jak wiesz Witek ma ogromny dar przekonywania (potrwfi wjechac na ambicje ) ze Tomkowi ani na sekunde nie przyjdzie namysl ,nieskonczyc zaczetego modelu .Z jego przekonaniami mozna np.skanczyc USS Portland ...ha.ha .Pozdrawiam Krzysztof .
P.S gratuluje skonczenia nastepnego modelu......piekny okret ,piekna robota !!!!

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
17-02-08 16:42  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Dzięki :)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
20-02-08 17:52  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
Elmer   

Wlasnie wzielem sie za ten model I jestem w trakcie wycinania wreg. Mam nadzieje ze kadlub wyjdzie dobrze I wszystko bedzie pasowac.

Jestem tutaj nowy I to pierwszy wpis na forum. Za bledy w pisaniu I brak polskich liter z gory przepraszam, Wyjechalem z Polski jak mialem 12 lat I niezbyt dobrze mi to teraz wychodzi. Pozdrowienia.

 
21-02-08 14:22  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Są już ponoć do zamówienia wręgi laserowe w redakcji MM. Tak pisze GPM, aczkolwiek na stronie MM nic na ten temat nie ma, hm...

 
21-02-08 15:02  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Są, po 35 zł plus 8 zł kosztów przesłania. Wykazałem zainteresowanie i cisza...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
21-02-08 15:30  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Szacuneczek!
Dzwoniłem jakiś 1/2 godzinki temu do redakcji Modelarza. Bardzo miła pani odpowiedziała mi, że w tym momencie wręgi są niedostępne, ponieważ trwają negocjacje na temat ceny jak również ustalenia na temat w jakiej formie wręgi będą wysyłane. Najwcześniej za tydzień będzie coś wiadomo :D. Serdecznie pozdrawiam

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
21-02-08 22:02  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
mak 

 

wręgi są w Draf Model cena 26 złociszy
http://www.drafmodel.pl/katalog.asp?Grupa=MODELE&Dzial=Ma%B3y%20Modelarz&Lista=Full

 
21-02-08 22:35  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie ma. Jest model.

 
09-01-11 21:49  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
Mirek 



 - 2

Witam,
Czy ktos moze mi podeslac te poprawione dziala 127mm?
Mialem je na twardzielu ale niestety jak sie komp rozlozyl to przepadly a link juz nie dziala...
Email w profilu - z gory dziekuje za pomoc.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
09-01-11 22:50  Odp: [Nowość] Mały Modelarz pancernik Hiei
Mirek 



 - 2

Dziekuje, juz otrzymalem.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024