FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14 
10-01-11 19:57  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
stach48 

 

MARIUSZ, chyba pierwszy raz się z Tobą nie zgadzam. Poprostu zamiast likwidowania należy wypieprzyć matoła który decyduje co bez narażania się na śmieszność można wydać. Jest przecież wielu pozytywnie zakręconych którzy robiliby lepiej i taniej. Problem jest jeden kto może przełamać układy? bo chyba nie Pani poseł Pitera;)))
NAJLEPSZEGO

Post zmieniony (10-01-11 19:59)

 
10-01-11 20:13  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Wojtu 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Z drugiej strony gdyby nie dotacje, raczej nie kupilibyśmy wypasionego Hooda za 32PLN, czy wycofanych numerów za 5/15PLN, więc pod tym względem, nie mam nic przeciwko. Ale co prawda, to fakt, że warto by osoby z Redakcji zainteresowały się poziomem wydawanych modeli. Nie chodzi mi ot by każdy model był masakratorem ludzkich/krasnoludzkich umiejętności, ale - tu myślę, modele przytaczanego często P. Mistewicza, niech będą sztandarowym przykładem, że można i przyjaźnie i dobrze - niech to będą projekty poprawne, z możliwością wyboru, jeśli to możliwe, poziomu trudności/skomplikowania - wyjadacze, to nawet "Hala" zwaloryzują, a narybek będzie miał radochę, że ma Messera czy Apacza i jest to sklejalne, dobrze wygląda, a i pod względem merytorycznym czepiać się nie ma czego. A gdy się czasem zdarzy projekt na miarę przytaczanego Hooda, to moim zdaniem też dobrze, w końcu narybek też dojrzewa więc niech ma co kleić w przyszłości. Przy czym okręty podałem tylko jako przykład, to samo dotyczy lotnictwa, pancerki, czy pojazdów cywilnych.
Więc może wystosujmy apel/petycję/wniosek do Redakcji, by projekty, czy plany wydawnicze konsultować z wybranym gronem specjalistów/sklejaczy testowych, by popełnione potworki pozostawały tylko w koszmarach Autorów, a nie spędzały snu z powiek potencjalnym odbiorcom, czyli Nam :)

--
Skończone: Me-109G2/trop (MM 3/2007), Sea Harrier FRS1 (KA 4-5/98)

 
10-01-11 20:20  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
GrzechuM 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1


 - 0

Wojtu gdyby forum miało opcję "lubię to" z chęcią bym ją kliknął pod Twoim postem :D

Post zmieniony (10-01-11 20:20)

 
20-03-12 10:24  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Bodek   

To chyba miał być TROPikalny, a nie TORPedowy

 
20-03-12 11:38  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Nie to miał być TORPedowy a nie Tropikalny, czytanie ze zrozumieniem nie boli.

 
20-03-12 11:44  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Bodek   

Jasne, takie malowanie tylko dla torpedowych. Tropikalne są zawsze przecież zielone.

 
20-03-12 14:40  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Oj domber pozwól, że Ci przypomne o Twoim wpisie z pierwszej strony tematu....
sam piszesz o malowaniu pustynnym czyli twierdziłeś, że to Trop hahahahahaha
Oj Marcin Marcin.... :)

 
20-03-12 19:56  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Bodek   

Dzięki, Rowin. O to chodzi

 
07-08-12 21:48  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Pioter24   

Ten model to coś gorszego niż "grecka tragedia". Popadłem w czarną rozpacz kiedy dziś musiałem go wyp...lić w śmieci. Cały kadłub był już zrobiony, oszklenie, wyposażenie kabiny, a tu zonk....tylne usterzenie to koszmar, nie wspominając o wczesniejszych problemach z kadłubem. Jakoś sobie z tym poradziłem i byłem nawet bardzo zadowolony z efektu prac ale najgorsze miało dopiero nadejść przy produkcji centropłata, Tu właśnie poległem. Model zdecydowanie dla wytrwałych McGiwerów albo baaaaaardzo zawziętych, doświadczonych modelarzy. Praktycznie zero rysunków pomocniczych, oraz, jak już wcześniej wspomniano, długość kadłuba nijak ma się do oryginału. W dodatku jakiś taki pekaty kadłub, sprawiał wrażenie sylwetki "I-16" :-) . Straciłem na niego miesiąc ciężkiej pracy ale miałem już dość ciągłego naprawiania błędów wycinanki. Szkoda bo bardzo zależało mi na zbudowaniu tego Heńka. Ale cóż, zdrowie psychiczne ważniejsze. Już nigdy nie kupię modelu z MM-a jeżeli nie będzie zaprojektowany przez Pana Mistewicza. Tyle w temacie. Pzdr.

 
08-08-12 15:59  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pioter to juz nie kupisz nigdy MM ..... bo Pan Mistewicz pozegnał się z redakcją parę lat temu i to raczej na dobre. Wydaje swoje opracowania sam. Nie zarzekaj się, bo w MM pojawiają sie też i dobre modele. A z tego, co widzę to "autor" He-111 już się nie pojawia w nowych wydaniach ! Jeśli chcesz mieć dobry model He-111, to weż się za GPM. Sporo pracy, ale efekt będzie !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024