FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
22-12-10 20:40  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
ROBO 

 - 10

Agzaim Bar Tholo napisał:

> Korsarz napisał:
>
> > A gdzie Delta? i co z zamiarami wydania go?
> >
> > --
>
> Delta to wypadek przy pracy. Jakkolwiek model jest w pełni sklejalny, prosta konstrukcja i sylwetka
> pozbawiona (siłą rzeczy) detali, predysponuje go raczej do MM dla początkujących. Jak na razie
> chętnych nie ma.
>
> Co do reszty, to na U212 i Nansena również nie ma zapotrzebowania rynkowego, więc nie wydaje mi się,
> aby kiedykolwiek zostały wydane w Polsce.
>
> --
>
> Post zmieniony (22-12-10 19:05)


...wielka szkoda :( czyzby nie cieszyły sie uznaniem terazniejsze pływadła czy jakas inna przyczyna jest tej sytuacji ?

PS
Ivar był opisywany w NTW 6/2010

.w takim razie musze miec to wydanie NTW,kupuje je sporadycznie wiec byłem przekonany ,iz to było w MSiO...

--

Post zmieniony (22-12-10 20:41)

 
22-12-10 22:39  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Nie jestem pewien czy NTW była jedynym wydawnictwem. Możliwe, że MSIO też miał artykuł - jeśli wiesz który numer, to napisz, bo temat ciekawy.

Co do cieszenia się uznaniem. Jak sam wiesz, uznaniem cieszą się faszyści (Bismarck, ubooty), japońce, lub bliżej nieznane, podobne do siebie jak kopla morskiej wody, niszczyciele budowane w seriach po 100 :)).

A że mnie to nie bawi, to zabawki robię sobie sam .

--
imagination+extrapolation

 
23-12-10 15:22  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

No cóż... Miałem wielką nadzieję na Delte. Jeśli więc nie będzie wydany w żadnym wydawnictwie to można mieć nadzieje na jakiś inny sposób pozyskania go? :)
Jak oglądałem zdjęcia Twojego modelu to jakoś nie miałem żadnych zastrzeżeń, a tylko mi apetytu narobiły a tu nic... ;/

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
23-12-10 15:28  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Ja za to chętnie skleiłbym U212. Skoro nie ma chętnych na wydanie, to może udostępnisz odpłatnie pliki do druku. Myślę że wiele osób skorzystałoby z Twojej oferty.

--
Pozdrawiam!

 
23-12-10 15:40  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
cfemar   

W kwestii zapotrzebowania rynkowego :-) to ja zgłaszam zapotrzebowanie na oba modele i wszelkie inne opracowane w bliższej i dalszej przyszłości pływadła z okresu po II WS ( lata 1950 - 2010r).

 
23-12-10 17:07  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Teledzin   

Agzaim chodziło mi o zdjęcia relacjonujące budowę Orła II (projekt 613 z lat 60 tych XXw.), a nie Orła III (kilo). Pozdrawiam

 
23-12-10 17:30  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Panowie,

wszystkie modele są dostępne tutaj:

paper Modern Naval Warfare at e-cardmodels

Ceny nie są zbyt wysokie, biorąc pod uwagę fakt, że nabywca dostaje dowolną liczbę egzemplarzy :))

--

Teledzin, niestety miałem failure :) komputera i foto z budowy nie zachowało się dla potomności (pierwszy i drugi orzeł)

--
cfemar, to jest nas czterech :). Mało, jak na przyszły sukces wydawniczy :))

--

Post zmieniony (23-12-10 17:43)

 
25-12-10 09:51  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
ROBO 

 - 10



Nie jestem pewien czy NTW była jedynym wydawnictwem. Możliwe, że MSIO też miał artykuł - jeśli wiesz który numer, to napisz, bo temat ciekawy.

Co do cieszenia się uznaniem. Jak sam wiesz, uznaniem cieszą się faszyści (Bismarck, ubooty), japońce, lub bliżej nieznane, podobne do siebie jak kopla morskiej wody, niszczyciele budowane w seriach po 100 :)).

A że mnie to nie bawi, to zabawki robię sobie sam .


- widocznie musiałem sobie pomylic ,ale w MSiO 12/2009 był artykuł o innym typie okretow "ABSALON",poprzedzajacych obecny typ.
cos mi sie zdaje,ze Ivar Huitfeld jest pochodna konstrukcja Absalonow...bo tak jakos sa dziwnie do siebie podobne :)

http://www.magnum-x.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=802&catid=5&Itemid=15

http://www.harpoondatabases.com/encyclopedia/Entry2448.aspx

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
25-12-10 14:42  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Grywasz w Harpoona?!


Pomyliłem się odnośnie VLS... 1x32 komory +3x36. Razem 140. Niebywałe.
--

Post zmieniony (25-12-10 14:46)

 
31-12-10 16:52  Odp: [galeria]Moja skromna kolekcja okrętowa w skali 1:200
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Jeszcze takie pytanko, czy planujesz może Foxtrota? jak chcesz to ci moge wysłać plany... ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024