FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
10-12-10 14:32  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Witam!!!
założenie modelarni dzisiaj jest kłópotliwe i troszkę męczące,wiem bo sam prowadzę modelarnię od 7 lat i jeśli sam ją zakładasz to na początku możesz miec z tym problem chociażby z lokum już nie mówiąc o funduszach.

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
10-12-10 19:13  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Właśnie, apropos funduszy- jak je pozyskać???

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
11-12-10 15:02  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

musisz miec sponsorów lub pozyskac fundusze z unii,ale to nie takie proste bo sam pozyskałem takie fundusze ale to było dośc dawno chyba w 2000 r.
Przede wszystkim trzeba dobrze ułożyc treśc na co konkretnie chce się przeznaczyc forse z unii + sporo papierów do wypełnienia.Mnie zajęło to jakieś 2 tygodnie.Jeśli uda ci się uporac z tym wszystkim to i tak musisz czekac aż to rozpatrzą lub nie.
Jeśli chcesz sam to zakładac to czeka cię lekka nerwówka i ciężka praca ale może się to udac.mnie się jakoś udało!
Powodzenia!!!

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
11-12-10 20:31  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Boże.... sponsorzy, fundusze unijne? A i ciężarówkę dokumentów. Mnie się udało w 20 minut... i jakoś się kręci prawie 4 latka. Bez składek chyba, że dobrowolnych.

--
MiSza

 
11-12-10 22:31  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

MiSza- skąd masz pieniążki na narzędzia itp? Ja już można powiedzieć że jestem współorganizatorem u siebie modelarni i wiem że same się na to pieniążki nie lęgną, a nie ma co dzieciakom zabierać całego kieszonkowego.

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
12-12-10 15:13  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Do modeli kartonowych czy plastikowych nie potrzeba dużo narzędzi. Materiały i inne potrzebne rzeczy kupuję za zaliczkę z kasy Spółdzielni lub na rachunek za własne, które są potem zwracane. Modelarnia jest w Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej

--
MiSza

 
12-12-10 16:28  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
@nioł stróż 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.
Jeśli o funduszach mowa to trzeba chodzić, chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić.
Powolutku, moje starania nabierają sensu.
Walka z marzeniami trwa.

--
Always look on the bright side of life.

Walka z marzeniami trwa...................

 
13-12-10 19:49  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam. Modelarnie w moim mieście prowadzę od 3 lat. Nie mamy stałego lokum, ale korzystamy z gościnności pani dyrektor szkoły podstawowej i możemy korzystać z sal lekcyjnych. Nie jest to może rozwiązanie idealne, ale dla chcącego nie ma przeszkód. Nie zgodzę się z kolegą, który pisał wcześniej, że nie ma ludzi, którzy robią cos za darmo. Od 3 lat próbowałem załatwić jakieś fundusze na zakup modeli narzędzi i wyjazdy na konkursy. Przez 2 lata kupowałem modele i na własny koszt woziłem modele na wystawy. W tym roku po wielu trudach udało mi sie zdobyć pieniądze na modele i wyjazdy, z czego jestem bardzo zadowolony. Oczywiście dalej powadze modelarnie społecznie i nie mam zamiaru tego zmienić. Jeśli ktoś próbuje zdobyć fundusze niech popyta w swoim mieście o jednostki OSP takie jak nasza OSP REMIZA. W statusie jednostek jest zapis o organizowaniu czasu wolnego młodzieży i na tej podstawie można składać wniosek do Urzędu Miasta o dofinansowanie.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
13-12-10 20:48  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
mario1970   

A dlaczego składanie wniosków i wyciąganie pieniędzy z budżetu, a nie składki uczestniczących w zajęciach. Nie rozumiem rodzice prowadzą dziecko na angielski rytmikę i płacą bo to normalne ,a tu nie bida, aż piszczy i tylko łapa wyciągnięta " dajcie"

--



 
14-12-10 08:26  Odp: [dyskusja] Założenie modelarni.
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A bo wiesz mario1970, są dzieciaki, które nie chodzą na angielski i rytmikę, a ich rodzice albo nie mają, albo nie dają, albo przepijają, co na jedno wychodzi. I tu znajduje się ktoś, kto chętnym zaoferuje gratis alternatywę do robienia głupot z totalnej nudy i beznadziei. Przestań wciąż krytykować, kolega chce założyć modelarnię i chwała mu za to!

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024