FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
30-11-10 21:33  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Teledzin   

Cytat z Syjka:
Na całe szczęście są jeszcze wydawnictwa, które nie boją się wypuszczać dużych modeli w kamuflażach.

Tak Syjek są, ale nie w Polsce.

Post zmieniony (30-11-10 21:35)

 
30-11-10 22:07  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


>> Tak Syjek są, ale nie w Polsce.

Ale o czym wy Panowie piszecie? Czy GPM nie jest z Polski? (A wydał Hippera żeby przypomnieć).

Czy Dom Bumagi, bo chyba o tym mówicie, wydał jakikolwied DUŻY model w kamuflażu? Bo Colombo na mój gust nie łapie się do "dużych". Na razie tylko zapowidają coś, ale jak to wyjdzie jeszcze nie wiadomo.

Cudze chwalicie, swego nie znacie... Trochę obiektywizmu Panowie.

--
wydawca przez małe "w"

 
30-11-10 22:09  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Slaizer 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Benek ma rację.
Ktoś stara się wydać model którego nie było, a po ukazaniu się modelu, nikt nie sprawdzi go, nie sklei tylko szaro gęsi się na forum i na siłę próbuje udowodnić swoje zdanie.

Sklej = Pokarz = Krytykuj

to tak jak by ocenić film po zapowiedzi lub książkę po okładce.

Chyba lepiej żeby była jedna Oklahoma, niż 10 Bismarcków z każdego wydawnictwa.

--
Pozdrawiam
Wojtek

 
30-11-10 22:14  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Slaizer i Benek zabraniają krytykować!!!;-) Na pal z nimi!!!;-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
30-11-10 22:27  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Teledzin   

Piotrze D. Sleizar i Benek dobrze piszą, że jak nie wiesz o czym piszesz, a krytycy Oklahomy tego modelu nie widzieli w realu, to licz się z tym co piszesz. Co do modeli wydawanych nie w Polsce to nieco przesadziłem i przepraszam. Cieszę się z wydania kolejnego, oryginalnego modelu i mam nadzieję, że będzie sklejalny. Lepszy gołąb w garści niż San Fracisco albo Takao u Hala. Pozdrawiam

 
30-11-10 22:32  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Oj Teledzin Teledzin, widzę, że ironii nie łapiesz;-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
30-11-10 22:37  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

A już myślałem, że czekamy aż zabierze głos Autor. Ale...jeszcze musi się koniecznie wpisać i zabrać głos coś ok 30 forumowiczów. Panowie...dajcie sobie spokój ergo trawa już skoszona...Na prawdę starczy już tego, ognisko już dawno zgaszone, dlaczego je na nowo rozpalacie? Nudzi się Wam?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
30-11-10 22:47  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Artur /Fantom Model/: ależ oczywiście, miałem na myśli również wyd. GPM. A nawet przede wszystkim je, bo jakby nie spojrzeć, to ono wydało najwięcej dużych model w kamuflażach jak wspomniany Hipper, czy PoW, Roma, Saratoga, Missouri i inne. Szacunek dla nich za to!

--

Post zmieniony (30-11-10 22:50)

 
30-11-10 22:54  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Nudzi się Wam?

Chodziło mi to pytanie po głowie mniej więcej od drugiej strony wątku, ale nie chciałem pakować się ze swoją kiełbaską w Wasze ognisko, jeszcze byście mnie poszczuli jakimś upiorem z wiadra albo dziadem z za krzaka;-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
30-11-10 23:02  Odp: [nowość: MODELIK 29/10] Pancernik USS OKLAHOMA
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli co szansy na odpowiedź na moje pytania nie ma zadnej ? Wiedziałem.........

Chyba miałem rację, proponuje zmienić nazwę forum na: bezplatna platforma reklamowa dla wydawców bez prawa dokonywania wpisów innych niż jedynie słuszne a najlepiej żeby nikt nic nie wypisywał ..........hough.

Oklahoma posiadał ładną sylwetkę itp ale jej model taki być nie musi bo przynajmniej połowie z nas na tym nie zależy..........smutne to naprawde.

Pozdrawiam.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024