FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
27-03-11 16:40  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Marku - dla mnie bomba! Brakuje tylko latających czapek i pozdrawiającej się załogi :>

BTW. Czy mogę prosić o zbliżenie JR DZIKA??

--

 
27-03-11 17:45  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Podziękowania nieustające dla wszystkich oglądających i komentujących,dodałem dwa zbliżenia Dzika.może wstawię jeszcze parę fotek ale muszę poczekać na słońce,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
27-03-11 18:19  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Nie myslalem, że tego Dziczka mozna tak odszykowac. Dioramka bardzo ładna

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
27-03-11 20:41  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Świetna robota, gratuluję !!

 
27-03-11 21:45  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
SEB 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja mam taką małą uwagę - ze względu na to że jest to skala 1:400 to czy olinowanie nie powinno być cieńsze? Jeśli chcesz to mógłbym Ci udostępnić sprężynki wolframowe nie utwardzone getterem które można rozciągnąć bez obawy pęknięcia. Dobra rzecz i na pewno by się przydała do następnego okręciku w tej skali.
Pozdrawiam SEB.

--
Myśl i pracuj - ciesz się wynikami.

W stoczni: HMS BELLONA - failed

 
27-03-11 21:47  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Gratuluję ;)Trudno uwierzyć, że to czterysetka. No i pomysł na dioramkę świetny.

Pozdrawiam.

 
27-03-11 23:12  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Rewelacja!!!! Brawo!!

--

 
28-03-11 08:14  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Bardzo smaczne :)
Bardzo fajna woda (kolor i faktura). Zdjęcia "z poziomu wody" rewelacyjne.
Mam jedną wątpliwość: bandera na Dziku powiewa w stronę przeciwną niż bandera z Dragona. Dałoby radę jedną przewiesić, coby ujednolicić kierunek wiatru?

Też bym to chciała zobaczyć na żywo.
Marek, niniejszym wznoszę toast - Twoje zdrowie bojtelkiem mleka acidofilnego :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
28-03-11 09:37  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Dziękuję wszystkim ,SEB wygląda grubo ale już cieniej nie będzie na tym modelu,dziękuję za drut ,cienki drut po dotknięciu przypadkowym ,wgnieceniu pozostaje odkształcony, już to przerabiałem.Kasiu, zastanawiam się czy masz rację przy lekkiej bryzie i prędkości okrętów ok.10 węzłów bandery powinny łopotać raczej w ten sposób,ale wygląda to dość dziwacznie przyznam i jeszcze nie wiem co z tym zrobić , wiatr wieje z godziny 11tej,pozdrawiam marek
PS>co następne?, widać pod awatarkiem -dwie relacje do skończenia ,a cały czas coś nowego chodzi mi po głowie
--

Post zmieniony (28-03-11 11:18)

 
28-03-11 11:22  Odp: [Relacja/Galeria]skrócona ORP Dragon ,JSC 1:400 czyli róbmy swoje
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Brawo! Oba modele świetnie zrobione!
Gratuluję!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024