FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
17-12-10 19:49  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jańcio, lejesz mi miód na serce i jeszcze inne lepsze frykasy. Muszę powiedzieć, że miałem dużą ochotę by zabrać się za Łosia ale jak na razie mam tylko MM. Może jako następny modelik - zobaczymy jak się sprawy ułożą.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
17-12-10 20:42  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Ostoja, ja także jak Jancio zawsze oglądam Twoje relacje, bo lubię jak ktoś z takim uporem zabiera się do modeli nie najlepszych technicznie ale budzących emocje jako sprzęt. Pod tym względem Twoja pasja jest podobna do zmagań Piterskiego, którego relacji też nie odpuszczam. W waszych relacjach widać nie tylko pasję i upór do jak najlepszego wykonania nie najlepszych modeli ale także ewidentny progres w technice wykonywania. Twoja , Piterskiego i innych robota powinna być lekturą obowiązkową dla tych co zaczynają i uważają, że jak model jest uważany za nieudany lub trudno sklejalny to nie należy się za niego brać. Czekam na więcej.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
17-12-10 20:54  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
„Ostoja” nic już nie trzeba dodawać „jhradca” ładnie i szczegółowo wszystko opisał ja ze swojej strony mogę dodać tylko tyle jak możesz to mocniej przymocuj ta brązową półeczkę hihi
P.S. Model pierwsza klasa…
Pozdrawiam…

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
18-12-10 11:25  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Ostoja gratuluje wykonania kolejnego polskiego samolotu. Kolekcja Twoja się powiększa. Naliczyłem 13 świetnie wykonanych modeli. Będę powtarzał z uporem, że posiadasz wg. mnie największą kolekcję sklejonych polskich samolotów. Co do wykonania PZL 24, to daje się dostrzec dużą dbałość o szczegóły, precyzję wykonania. Widać, że wkładasz w swoją pracę coś więcej niż umiejętności. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę na Święta Bożego Narodzenia.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
18-12-10 11:49  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jarek.

Wspomniałeś o ,,Łosiu,, ale masz tylko MM.

Jeżeli interesuje Cię ,,Łoś,, to mam go z Fly Model.
Zaznaczam, że jest to model w opracowaniu p.Grzelczaka i jest to drugie wydanie, czyli kolory są autentyczne tzn. khaki jest taki jaki powinien być, gdyż wcześniejsze wydanie było w kolorze jajecznicy. Aktualny kolor identyczny, jak w opracowaniu ostatniego ,,MM,,

Jeżeli Cię on interesuje to powiem, że ja nie będę go sklejał, więc jestem w stanie się go pozbyć - ale dopiero po świętach.

Ponadto posiadam oszklenie do niego.
Jeżeli chodzi o oszklenie to firma, która to robiła, to z myślą o tym modelu.
Ale o tym niech inni Koledzy coś podpowiedzą.

Andrzej K.

 
18-12-10 14:05  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

jhradco i Dziadku, piękne dzięki za tak miłe słowa. Zazwyczaj to co zacząłem staram się skończyć, tego nauczyło mnie codzienne życie ale nie zawsze tak bywało, szczególnie w bardzo wczesnych latach. Staram się i co jeszcze mogę to robię a że lubię czasami podłubać więc dłubię. Mam nadzieję że Was nie zawiodę.

Co do półeczki, do której są przymocowane modeliki - to nie półeczka tylko płaska listwa przymocowana do ściany trzema porządnymi śrubami, więc nie ma obaw. Listwa jest mahoniowa, został mi taki kawałek po wcześniejszych pracach szkutniczych. Z mahoniu ma być jeszcze zrobiona półeczka pod modelikami samolotów. Będzie przeznaczona dla modelików żaglowców jak dobrze pójdzie. Materiał też jest tylko chęci jak na razie niema, może na wiosnę.

Syriusz, może to prawda, że mam najwięcej modelików polskich samolotów bo jakoś nikt do tej pory tego nie zakwestionował. Dziękuję za życzenia i odwzajemniam.

Andrzej, wielkie dzięki za tak miłą propozycję ale mam wyrzuty sumienia, oskubię Cię z wycinanek tak jak z piór unego koguta sołtysa. Może coś na wymianę - podaj tematykę jaka Cię najbardziej interesuje - może coś mam. Z góry oświadczam, że innych szybowców poza tymi co Ci wysłałem nie mam ;-))) Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (18-12-10 14:14)

 
19-12-10 15:27  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Całkiem fajna tapeta mi wyszła.



--

Post zmieniony (19-12-10 15:27)

 
19-12-10 21:39  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Ostoja - gratuluje pięknego modelu i konsekwencji ! :) Nie zabieram głosu w Twoich relacjach ale każdą oglądam i każda kolejna jest ciekawsza.
Piękną masz kolekcję, tym bardziej wartościowa że pokazuje przekrój naszej, rodzimej myśli technicznej. I podpisuję się pod tym co napisał Jhradca: udowadniasz, że z prostych i czasem nie do końca udanych projektów można wiele "wyciągnąć" ! Powodzenia w dalszej zabawie ! :)

pozdrawiam,
randar

--

 
20-12-10 08:16  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dzięki randar.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-12-10 10:40  Odp: [Relacja/Galeria] PZL P.24G Answer 2005
Stachowitz 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mariuszu - greckie PZL-24 na pewno latały w zimie. Czytając o wojnie włosko-greckiej dowiadujemy się, że walki toczyły się tak także zimą 1940-1941, w górach, a żołnierze obu stron cierpieli do mrozu i to bardzo. Stąd to zdjęcie PZL-ki lecącego nad śniegiem jest w porządku. Jak i zresztą cały model. Szacunek dla Ciebie OSTOJA - kleisz dokładnie, masz tempo pracy no i kolekcja rośnie:) Co teraz na tapetę?
POZDRAWIAM!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024