FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
20-01-11 22:04  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

No widze że kolega brnie dalej z tymi modelami :) z chęcią pooglądam dalej :)

--

 
20-01-11 22:32  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

To nie jest mój model, mimo, że niektóre rysunki zestawieniowe są rysowane moją ręką. Podobnie jest z niektórymi częściami (podwozie), Autor zbiorowy.... Kiedyś zacząłem projekt tego modelu....

--
gienek

 
29-01-11 20:52  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Czas na małą aktualizację.
Niestety pojawiły się pewne problemy. Po przyklejeniu (zgodnie z instrukcją) szkieletu podłogi elementy wewnętrzne wystają o 1mm ponad poszycie zewnętrzne pojazdu.

Osłonę silnika przemalowałem, bo kolor niebieski jakoś mi nie odpowiadał.

I na koniec kolejny znak zapytania: Czemu tu nie ma poszycia? Czy zgubiłem jakieś części?

Rysunki niestety wszystkiego nie wyjaśniają. Myślę jednak, że jakoś to będzie ;-)
CDN ...

Pozdrawiam

 
29-01-11 23:51  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Ehh, szkoda, że GPM założył klapki na oczy, i na żywca skopiował wnętrze z TKS'a do tego modelu. Brak sprzęgieł bocznych, tak charakternych, dużych i dobrze widocznych elementów, to jakieś nieporozumienie.

--

 
30-01-11 23:14  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

A zrekonstruowana cedwójka już jeździ :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
17-02-11 20:42  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Tomasz K. napisał:
A zrekonstruowana cedwójka już jeździ

Fajnie że są tacy którzy za swoje poświęcają swój prywatny czas i pieniądze dla ratowania zabytków naszej historii.

Mały update relacji. Ubogie w porównaniu do orginału wnętrze pojazdu.

Teraz zabieram się za podwozie, więc następna aktualizacja nastąpi nieprędko.

Pozdrawiam

 
18-02-11 10:49  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

el_paw: "Teraz zabieram się za podwozie, więc następna aktualizacja nastąpi nieprędko."

Z niecierpliwością poczekam. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
17-03-11 20:38  Odp: [Relacja\Galeria] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Udało mi się przebrnąć przez układ jezdny. Z osiągniętego efektu nie jestem zadowolony. Laserki GPM są jakieś co najmniej dziwne. Co do podwozia to rysunki montażowe podwozia są mało czytelne.


Zastanawiam się nad dorabianiem nitów. Ale po obejrzeniu zdjęć C2P w magazynie "Militaria i Fakty" stwierdzam, że rozmieszczenie ich na modelu to czyste Science-Fiction.

Pozdrawiam

Post zmieniony (08-01-12 01:05)

 
23-03-11 21:03  Odp: [Relacja] Armata przeciwlotnicza 40mm BOFORS wz.36 + ciągnik C2P GPM
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Ciągnik poskładany w całość. Oto jak się prezentuje:



Cały czas zastanawiam się nad nitowaniem. I myślę nad podstawką na której ustawię obydwa modele.

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024