FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-10-10 09:48  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Brawo!
Bardzo ładny model!
Gratuluję!!
Czy teraz będzie Jaguar?

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
28-10-10 10:39  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel
Rak71 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Model jest śliczny. Jednak niszczyciele coś w sobie mają.
A może następnym będzie "Mogador"?

--

Post zmieniony (28-10-10 10:40)

 
28-10-10 14:56  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

No no model prezentuje się świetnie, sklejony równo i czysto. Jest na czym oko zawiesic;)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
28-10-10 21:00  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Powtórzę za Andrzejem: piękny model pięknego okrętu!
Do tego naprawdę dobrze zrobione fotki. Bardzo przyjemnie się je ogląda.

Pozdrowienia,
Paweł

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 
28-10-10 21:45  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Witajcie!
Anim się nie spodziewał takiego odzewu a i próżność moja połechtana wielce:)
Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że modelik się spodobał. Prawdą jednak jest, że zasługa to głównie samej konstrukcji, na podstawie której ów model powstał. Dynamiczna, zrywna i harmonijna sylwetka tego okrętu, no i te cztery kominy – to rzeczywiście linia, która może budzić uznanie.
Zatem Andrzej i KPaweł – zgadzam się z Wami całkowicie – to naprawdę piękny okręt.

Stug – oczy to Ty masz nie tyle stare, co taktowne, skoro nazywasz moje potknięcia na modeliku drobnostkami;)

Syjek – wiem o czym piszesz. Rzeczywiście, jakoś nie ciągną mnie fajerwerki. Może nawet nie dlatego, że nie są fajne, ale jakbym miał jeszcze bardziej komplikować sobie życie nad modelem, dla mnie już wystarczająco skomplikowanym to pewnie w tym życiu bym go w ogóle nie ukończył. A kilka ich fajnych jeszcze jest i głupio byłoby je zostawić w szafie. Nie ukrywam tez, że wieloletnia obserwacja forum miała swój wpływ na to, że jakoś najbardziej doceniam w modelach kartonowych, sklejenie kartonu:). I myślę, że dopóki będę robił modele kartonowe to na tym jednak będę się głównie skupiał (z wyjątkiem żaglowców – tam zawsze pójdę w „walorkę”).

Art, Spychacz – dziękuję, ale na razie nadal mogę jedynie terminować na Waszych relacjach:)

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za słowa mobilizujące do dalszej intensywnej pracy:)
Co teraz? Nie Jaguar. Nad Mogadorem zastanawiałem się, ale na razie również nie.
Chcę odpocząć od niszczycieli. I zmienić epokę. Będzie zatem coś z pierwszej wojny światowej i co ma dużo harmat:). Co - na razie pozostanie niespodzianką. Mam nadzieję, ze czas pozwoli, by wkrótce zacząć relację - od samego początku do szczęśliwego końca:).
Ale najpierw - trzeba skończyć Lexingtona.

Pozdrawiam
Mariaszek

Post zmieniony (28-10-10 21:50)

 
28-10-10 22:52  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Niszczyciele mają swój urok!:) Dołączam się do gratulacji! I czekamy na następną relację!:)

 
28-10-10 23:18  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

No mi juz niewiele zostalo do dodania ,poza tym ze sie ciesze jako autor ze ktos go w koncu pocial i pokazal fotki z budowy.Ciesze sie ze udalo sie dobrnac do konca budowy.Szkoda ze nie wszystkie elementy zaprojektowane zostaly wykonane bo jakosc tego co zostalo zrobione jest na wysokim poziomie wiec i z reszta chyba by sie dalo mimo wszystko zrobic.Swietna jakosc fotek to trzeba dodac.Gratuluje i czekam na nastepne tak dobrej jakosci galerie.

--
Royal Navy first !!!

 
29-10-10 19:17  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Znakomity! Gratuluję ;)

 
01-11-10 15:23  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Brawo !!!.......dla Ciebie i dla Adriana.Ja zdecydowalem sie na zakup Jaguara,jak dla mnie ma bardziej nowoczesna sylwetke i kamuflaz. Twojego Kersaint ogladam juz chyba czwarty raz ,i ciagle cos nowego odkrywam................naprawde piekny model.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
01-11-10 17:41  Odp: [Galeria] Francuski niszczyciel "Kersaint" (WAK 1/2009)
mak 

 

Echhhhhhhh nic tylko patrzeć i poooodziwiać....Wielkie Gratki za pracę:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024