FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-10-10 22:22  [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!
Przedstawiam wam model bolidu Roberta Kubicy. Niektóre części nie za bardzo do siebie pasują, a instrukcja nie jest zbyt dokładna. Oto model:

 
25-10-10 22:40  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
k 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przyjemnie :)
Choć jako fan motoryzacji etc etc jakoś niezbyt czuję tą dioramę. Skąd wziął się "nagle" ten piach? Mógłbyś wytłumaczyć co miałeś w planach?

--
Pozdrawiam serdecznie

 
25-10-10 22:47  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Model sam w sobie jest "obleśny", ale Ty go jeszcze bardziej ..........
Z tym przednim skrzydłem to już przegiąłeś na maxa.
A widać, że mogłeś z niego naprawdę dużo wyciągnąć.

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
26-10-10 21:33  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Cośik mi się zdaje że dyfuzor nie jest taki jak powinien(za bardzo wystaje?), Z piachem- przesada, mogłeś chociaż oddzielić "trawę" od asfaltu płytkami na przemian czerwone z białymi

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
26-10-10 22:00  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Te płytki biało-czerwone to potoczna tarka:) Wcale też nie musi jej być. Różne odcinki torów mają różne pobocza, z tarką, asfaltem, piachem i trawą też. Mi się nie podoba natomiast szerokość toru. Nawet najwolniejsze sekcje torów, czyli szykany nie są aż tak wąskie. No i ten piach pod kołami...

--

 
26-10-10 23:02  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
chencik   

Na moje on wypadł z toru na pit-lane zabierając ze sobą trochę piachu, lub sypali mu piach pod kola żeby się zatrzymał choć nie wygląda żeby miał łyse opony

--

 
27-10-10 12:59  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Oj tam oj tam, czepiacie się. :) Kubica przyjechał do Polski i sobie po prostu chciał pośmigać na torze w Słomczynie. :D

--
Syn ciężkostrawny.

 
28-10-10 21:58  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Ćóż przyznaję,że ten piach wogóle nie pasuje. Pewnie dałem go dlatego, że spieszyłem się z modelem na konkurs i sypłem go bez zastanowienia. Co do przedniego skrzydełka to troszkę go poprawiłem jeżeli o to chodziło:

 
28-10-10 22:09  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

...skrzydełko masz do góry nogami, kto ma sobie czytać tę reklamę? Dobrze, że Intela nie dałeś na odwrót. I jeżeli ma to być bolid Kubicy to wykonaj prostą czynność i pomaluj kamerę na czarno (to jest to coś, co u Ciebie jest powiedzmy w tej chwili czerwone - czyli kamerka Heidfelda).
http://www.f1-info.cz/f1foto/foto2006/13/BMW%20-%20Kubica2.jpg

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
28-10-10 22:23  Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Achaaaaa dobrze,że mi napisałeś o co z tym skrzydełkiem chodzi. Zacząłem kombinować z kształtem, a najprostrzej rzeczy nie zobaczyłem. Zaraz poprawie. A co do tej kamerki to mam pytanie. Bolid na zdjęciu z twojego postu znajdujacy się na górze( jest chyba taki sam jak ten na dole)ma tą kamerkę w kolorze takim jak część modelu tzn. czerwono- czarnym. Czy jest to tylko kwestia kierowcy??

Post zmieniony (28-10-10 22:25)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024