FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-09-10 17:49  [Relacja/Galeria] Wagony platformy typu Sgs [H0 Delta-Te]
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Zachęcony modelami w skali H0 zacząłem i prawie skończyłem wagon a właściwie dwa wagony platformy pod kontenery. Mam oryginalną wycinankę, drugi wagon to kserówka kolorowa z oryginału. Mam nadzieję że to nic złego bo to dla mojego własnego składu który mi śmiga po dywanie. Chciałem miec dwa wagony ...













Lekki banan się zrobił po pomalowaniu spodu sprayem. mam nadzieję że uda mi się go wyprostowac ...

--

Post zmieniony (24-11-10 12:15)

 
01-09-10 18:36  Odp: [Relacja] Wagony platformy typu Sgs [H0 Delta-Te]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

"Lekki banan się zrobił po pomalowaniu spodu sprayem. mam nadzieję że uda mi się go wyprostować ...
Jak przykleisz kontener to się wyprostuje. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-11-10 12:13  Odp: [Relacja/Galeria] Wagony platformy typu Sgs [H0 Delta-Te]
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Nadszedł mój drugi wolny dzień i trzeba skończyc co się zaczęło. "kończ Waśc wstydu oszczędź" za klasykiem wołają moje modele ;-))

Więc dzisiaj ukończyłem wagony platformy (mam kolejkę i jestem fanem kontenerów, mam chyba ich z 10).





Tu zamieszczono reklamę wydawnictwa. Pewnie w środku jadą zafoliowane prezenty na Święta ;-)



Pozdrawiam serdecznie. Rysiu.

--

Post zmieniony (24-11-10 12:14)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024