FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
29-08-10 21:33  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Thunder909 

 

Zaglosuj portfelem....

 
29-08-10 22:02  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Marcin K.   

Głosuję, prawie za każdym razem gdy ukazuje się nowy model od Hala.

 
29-08-10 22:03  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Absolutnie wszystko w życiu (i słusznie) można zinterpretować jako manipulację.
Podanie rzetelnej i prawdziwej informacji jest jak najbardziej manipulacją. Nie poinformowanie to także manipulacja.
Jeśli nie chcesz być manipulowany to odetnij się od świata.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
30-08-10 16:56  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
ROBO 

 - 10

...he,zaiste to dziwaczna sytuacyja ...
dziwia mnie jak wielu z was ,te konkurencyjne podchody wydawcow ,ilez to juz jest takich samych modeli ! Nie wiem jaki jest w tym cel wydawac kolejny taki sam lub ten sam tylko w konfiguracji na inny rok - model ?
Ja osobiscie bym konkurował modelami okretow wchodzacych w sklad tej samej serii !
Po co wydawac kolejnego TAKAO skoro mamy do wyboru kolejne 3 okrety danej serii :
"Atago", "Chokai" i "Maya"...
a moze ktos zapragnie wybudowac sobie Takao i Atago :)


PS.chyba,ze chodzi tu o blokade rynku !?

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
30-08-10 16:59  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Wątki z zapowiedziami i nowościami to nie miejsce na omawianie po raz n-ty polityki cenowej/wydawniczej danego wydawnictwa, ani na dzielenie się niezwykle istotnymi faktami typu "kupię 3", "kupiłbym 5 gdyby było taniej", "o 9:37 w osiedlowym kiosku u pani Jadzi jeszcze nie było", "za drogo", "za tanio", "śpicie?";-). Wszelkie posty nie związane z tematem danej zapowiedzi będą usuwane bez ostrzeżenia, więc zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

P.S.
Nie ingerujemy w części postu, jeśli którekolwiek zdanie narusza ww. zasady cały post będzie kasowany więc 10 razy pomyśl niż coś napiszesz (skróty myślowe, aluzje nie dla każdego muszą być zrozumiałe) .


--
pozdrawiam
Piotr


 
30-08-10 17:04  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Teledzin   

Nareszcie Moderator kończy ten wątek! A kysz od Halińskiego i jego polityki wydawniczej i cenowej. Tanim modelom mówimy zdecydowane nie! Kupowaniu u Pani Jadzi w kiosku też!

 
30-08-10 17:27  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Thunder909 

 

Cenzura dziala ,jak zwykle.........

 
30-08-10 17:48  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Eeee,tam, cenzura...
Prawdziwa cenzura nie dopuściłaby do rozwoju wątku do 5 stron.
My tylko ładnie prosimy.
Każdy może założyć wątek o politykach wydawniczych,Pani Jadzi i "ilebykupił" w Karton Cafe. :D

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
30-08-10 18:52  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ROBO - czasem po prostu jedne okrety z tej samej serii/typu sa lepiej udokumentowane inne zas nie stad TAKAO ktory posiada najlepsza dokumentacje dostepna na rynku ma wieksze powodzenie od nie mniej slynnego CHOKAI, MAYA czy tez ATAGO .........

Do modow........... wiecie co .......... wy tez pomyslcie zanim zaczniecie cos pisac bo ta wasza pseudocenzura zaczyna byc ............ bardzo watpliwa.
To ja sie zapytam tak: to gdzie mamy sie dzielic informacjami typu - u pani Jadzi w kiosku byl pogiety a u pana Jasia sa jeszcze trzy cale egz , a moj egzemplarz ma plamki a ten przesuniete kolory???
Na forum kioskarskim czy drukarskim??
Sugerujecie zakladanie nowych watkow ktore beda zawierac to samo - po co ???
Zeby potem ganic nas ze zakladamy kolejne watki o tym samym ???
Akurat posty o polityce cenowej wydawcow czy tez kolejnych zapowiedziach uwazam ze sa na miejscu .......... owszem jak kogos ponosi to trzeba go wyciszyc i tyle.......a nie z grubej rury........

Po raz kolejny synalizuje ze cos sie z naszym forum (o ile jeszcze jest to forum???) dzieje zlego ........ zjezdzamy w dol czy jak ????
Kiedys tu bylo inaczej.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
30-08-10 19:09  Odp: [zapowiedź] Takao /Haliński/
Thunder909 

 

Uwazam ze akurat ten watek nie zbacza z tematu. Nikt na nikogo nie pyskuje,zapowiedziano model to sie dyskutuje na temat Takao ,dlaczego teraz a nie wczesniej itd. Mam zalozyc watek o temacie: kupie dwa egzemplarze Takao od Hala,nie kupie od DB ,kto uwaza mnie za durnia ? Co to pomoze ?
Ludzie wezmijcie cos na wstrzymanie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024