FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
18-10-10 13:46  Odp: [Relacja] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

michał to jeszcze te:
http://www.wak.pl/product_info.php?cPath=1_8_9&products_id=52
http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=5483
i napewno na tym nie skończy.

MichalR i znowu wiązanie kokardek ;-) Może chwila odpoczynku od Japonii ? Tak co bym mógł cię dogonić. Może by tak ASU ;-).

--
pozdro.


 
19-10-10 13:32  Odp: [Relacja] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Zrobienie ok 100 kokardek zajęło mi ok 1.5 godziny a następne 0.5 ich przyklejenie. Trochę więcej zajmuje doklejenie krążków na te kokardki. Generalnie, nie jest to ani trudne ani strasznie czasochłonne. A powinno wyglądać nie najgorzej.
Tak, będzie drobny odskok od Japonii ale tylko na chwilę. Ale nie będzie to jeszcze ASU. ASU jest trzeci w kolejce po Ho-Ki.
Michał

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
19-10-10 17:31  Odp: [Relacja] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Michał, Ty leniu:-) Kokardki powinny być na śrubkach (nakrętkach) , nie na krążkach:-P

A poważnie, piękna robota - jak zwykle - ale jak nie zbudujesz w końcu tego, na co czekam, to ręka, noga, mózg na ścianie, nic juz z Ciebie nie zostanie:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
27-10-10 06:14  Odp: [Relacja] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

EXTRA model!!!
W jakim programie robiłeś i jak się nauczyłeś robic modele w 3d,bo ja też bym chciał sie nauczyc a nie mam od kogo.Jak byś mógł dac jakieś namiary jak można się tego nauczyc to był bym wdzięczny!

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
10-01-11 11:06  Odp: [Relacja/galeria] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Witam,

W końcu zebrałem się i zrobiłem kilka ostatnich zdjęć gotowego modelu, co właściwie kończy prace na tym modelem. Czyli galeria końcowa.







Pozdrawiam
Michał

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
10-01-11 11:25  Odp: [Relacja/galeria] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Wygląda tak czyściutko i tak dobrze jest sfotografowany, że sprawia wrażenie, jakby był dobrej jakości renderem z jakiegoś programu 3D.
Świetna robota.

 
10-01-11 11:34  Odp: [Relacja/galeria] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Brawo Michał.
Model prezentuje sie wspaniale.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
10-01-11 12:06  Odp: [Relacja/galeria] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny, rura wydechowa autentycznie zardzewiała, szkoda że siatka osłony tłumika wystaje z ramki. Byłaby pełnia "szczęścia".

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-01-11 20:01  Odp: [Relacja/galeria] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Świetny model, bardzo fajnie wycieniowany. Ale najbardziej podziwiam tegąsienice z pojedynczych ogniw :).

 
11-01-11 14:04  Odp: [Relacja/galeria] Type 1 Ho-Ki Japoński transporter - projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Dzięki.

@Origami: Dopiero uczę się nowego aparatu więc zdjęcia nie są aż tak dobre. Ale poprawię się.
@Ostoja: nie może być wszystko idealnie. Muszę sobie zostawić coś do poprawy w następnym modelu :)))
@Klaymen: Staram się. A malowanie nie jest łatwe. Gąski z pojedynczych ogniwek to już standard.

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024