FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
20-07-10 17:51  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Bury 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

wygląda imponująco ! :) świetnie CI wychodzi , oby tak dalej !

--
W stoczni:HMS "Sheffield"

 
20-07-10 23:19  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

A ja mam prśbę mógłbyś wstawić zdjęcia rufy i łączenia elementów tych co do których były wątpliwości co do odcienia szarości?

--

 
21-07-10 16:21  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Teledzin   

Benek! Wszystkie części poszycia kadłuba części nawodnej są zgrupowane w tym opracowaniu na oddzielnej, pojedynczej karcie formatu B3. Podobnie z poszyciem podwodnej części kadłuba i pokładami. Różne odcienie zdarzają się na modelach, w których części łączone ze sobą na modelu, drukowane są na osobnych kartach. W tym modelu to raczej niemożliwe. Pozdrawiam

 
21-07-10 17:38  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Gunar925 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Po zakończeniu prac nad kadłubem przyszedł czas na pierwszą nadbudówkę. Padło na nadbudówkę dziobową. Trochę przekombinowałem przy jej budowie a to dlatego, że części 34 a i 34 b stanowiące pokład tejże nadbudówki nie przykleiłem bezpośrednio na ożebrowanie tylko później docinałem. W każdym razie udało mi się dopasować. Poniżej poszczególne etapy budowy. Zdjęcia w makro są bezlitosne ....



A tutaj zdjęcie rufy dla Benka . Nie ma różnicy w odcieniu jest tylko moja niedokładność :/

 
21-07-10 18:45  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Teledzin i tu sie z Tobą niezgodze w moim modlu Oaklanda z tego wydawnictwa poszycie burt ma 3 odcienie a jest drukowane na jednym arkuszu i jak to wyjaśnisz ?

Elementy 1 i 2 mają inny odcień niż element 3 i pozostałe.Element 3 też ma inny odcień niż reszta.
Gunar925 przepraszam że wstawiam fotke w Twojej relacji ale to tak poglądowo mam nadzieje że CI to nie przeszkadza jeśli tak usunę ja :)
A żeby nie było tak całkiem poza tematem to dobrze widze ze używasz ciętego laserem szkieletu? A co do połaczenia poszycia to nie jest źle oby tak dalej :)

--

 
21-07-10 19:09  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Gunar925 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

benek napisał:
Gunar925 przepraszam że wstawiam fotke w Twojej relacji ale to tak poglądowo mam nadzieje że CI to
> nie przeszkadza jeśli tak usunę ja :)

Nic nie usuwaj, jest ok :))

 
21-07-10 21:38  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Teledzin   

Benek widac cuda... cuda... się zdarzają w drukarni. Ja drukarzem nie jestem i co napisałem to na podstawie doświadczeń własnych. Oaklanda nie mam i nawet nie oglądałem, bo wolę niszczyciele i torpedowce. W posiadanym przeze mnie egzemplarzu Magadora każda strona jest w jednakowym odcieniu. Pozdrawiam

 
21-07-10 21:44  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Gunar925 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Teledzin napisał:
W posiadanym przeze mnie egzemplarzu Magadora każda strona jest w jednakowym odcieniu.
> Pozdrawiam

Na wszelki wypadek zakupiłem dwa egzemplarze Mogadora i w 100% potwierdzam, że pod względem kolorystyki nie ma żadnych różnic i to nie tylko pomiędzy arkuszami w poszczególnych zeszytach ale także między samymi zeszytami. Są po prostu takie same.

 
22-07-10 18:47  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
Gunar925 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Prace w stoczni trwają. Nadbudówka dziobowa i pomost bojowy powoli nabierają kształtu.



W tym tygodniu więcej już nie przybędzie. Dalszy ciąg relacji dopiero od wtorku.

Pozdrawiam Gunar

C.D.N.

 
22-07-10 22:32  Odp: [Relacja][Początkujący] Niszczyciel Mogador - Modelik
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Ale masz tempo i wykonanie dobre :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024