FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
23-06-10 21:27  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Gdaś 

 

witam
w moim profilu znajdziesz namiary na mnie albo podaj swoje to się odezwę

Post zmieniony (23-06-10 21:29)

 
27-06-10 21:21  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Marchewa 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

No i w końcu weekend i miałem czas trochę pokleić. Na poniższych fotkach dziobowe pół kadłuba, jeszcze bez torped w wyrzutniach. Świeci się nierównomiernie z powodu gluta, szlifowania, lakieru, ale nie ma się czym martwic, czeka go jeszcze brudzenie i lakierowanie na koniec, także to, co widać to tylko mizerny półprodukt. Podobnie jak przy surówce nie miałem jak do tej pory żadnych trudności, znaczy się jeszcze będą ze mnie ludzie...... się śmiali :-)

Mam nadzieje, że nie macie mi za złe zaśmiecania Forum relacją z takiego niczego, ale chwilowo nie mam czasu na nic więcej, a chciałem być aktywnym użytkownikiem a nie tylko "martwą duszą"







--

Post zmieniony (27-06-10 21:22)

 
27-06-10 22:56  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wyglada świetnie :) To bardzo wielkie małe coś :)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
01-07-10 17:23  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
czesław45 

 

Z ogromną uwagą będę śledził Twoje zmagania z tą materią .

--
Vliestroom
Calypso Jacques'a Cousteau
Smit Nederland
Atlas 5t
AZIZ

 
03-07-10 20:00  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Marchewa 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Wielce cieszy mnie Wasze zainteresowanie, w tym tygodniu nie miałem czasu papracować nad nim za wiele, dopiero dziś dorbiłem rufową część kadłuba, teraz trzeba zrobić wszystko to co z niego wystaje. Jak dobrze pójdzie to jutro wieczroem będzie gotów do pierwszej warstwy lakieru pod brudzing...






Post zmieniony (03-07-10 20:04)

 
04-07-10 23:42  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Marchewa 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Tak sobie grzebie przy tym maluchu i grzebię i znowu zaczynam uważać że "mamusia" to by mu się jednak przydała. Nie ma ktoś jakichś materiałów do japońskich okrętów podwodnych typu C1? Wszelkie sugestie i pomocne dłonie mile widziane.
Jeśli chodzi o model to został do zrobienia kiosk i nożyce do sieci zagrodowych, ale już za późno i światło dziadowskie więc fotka będzie jutro :-)

 
05-07-10 22:59  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Marchewa 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

No i obiecane wczoraj fotki, teraz został juz tylko kiosk





[

 
09-07-10 23:30  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Marchewa 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

No i zostało tylko dokończyć eksperyment z lakierem, potem brudzenie olinowanie i koniec. Wszystkie elementy już są tyle, że śruba osobno, ten otwór w rufie bardzo ułatwia prace malarskie. Wiem, że światło już nieodpowiednie, ale nie mogłem się powstrzymać, chciałem się podzielić rezultatem:-)




 
10-07-10 07:36  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
waldi 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

No i fajnie że się podzeliłeś bo bardzo fajne cygaro powstało. Doczekać się niemogę efektu końsowego.

--
Pozdrawiam

 
10-07-10 07:36  Odp: [R] Japoński miniaturowy okręt podwodny Ha-19 1:100
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Bardzo fajnie to wygląda! Model nieduży, ale ciekawy.

--
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024