FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  -> 
01-09-11 12:05  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Gratuluję Ci pięknego modelu.
Wymacamy go niedługo w Przeciszowie, lepiej go postaw w gablotce.
Pozdrawiam

--

 
01-09-11 12:37  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja bym łapki na myszy poustawiał dookoła modelu przeciwko "macantom". ;-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-09-11 18:27  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Miło było pooglądać. Zacny model.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
01-09-11 19:35  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dzięki za miłe przyjęcie moich modelarskich wypocin:-)
Myślałem, że przynajmniej może Jorzik mnie za coś zjedzie, ale dyplomatycznie wybrnął z sytuacji, więc zapasu lukru, miodu i wazeliny mam na 5 lat z góry:-) Zżerając to wszystko po cichu (może oprócz wazeliny, to się przyda przy innej okazji:-)) postaram się nadal doskonalić swój warsztat, podglądając najlepszych, których tutaj i gdzie indziej nie brakuje:-)

Zdjęcia są trochę za jasne (mimo, że i tak już je obrobiłem i wstawiłem ponownie), ale chciałem wyciągnąć na nich szczegóły, by nic nie umknęło uwadze srogich recenzentów:-) No trudno - nie chcieliście, to będziecie mieć następną relację - może uda się w końcu zebrać baty:-)

Co do tzw. "brudzingu", miałem mieszane uczucia, w pewnym momencie zamknąłem sobie już furtkę, nie mogłem się wycofać. Ale jak tak teraz Ha-Go stoi na półce tuż obok 7TP, mogę z satysfakcją stwierdzić, że warto było zaryzykować:-) Swoją drogą to teraz niestraszne mi są nawet jasne, cukierkowe kolory w niektórych opracowaniach, bo przy pomocy kilku trików i technik modelarskich można to wyprowadzić na prostą, by model wyglądał atrakcyjnie nawet niemalowany.

Revan wspomniał o dioramce... Chyba raczej chodziło o podstawkę, bo diorama to dla mnie coś więcej niż tylko kawałek drogi i trawy. Ale i podstawka mnie kusi coraz bardziej. Jeszcze nie teraz, małymi krokami dojdziemy do wszystkiego:-)

Model do Przeciszowa zamierzam zabrać i pewnie będzie także gablotka... najwyższy czas ją wykorzystać, ale na specjalne życzenie okraszone porcją bigosu i podpisami pochlebców na gołej klacie, pomyślimy o czasowym zrzuceniu pleksy:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
01-09-11 19:41  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

"będziecie mieć następną relację - może uda się w końcu zebrać baty:-)"

Żeby zebrać baty to trzeba jakiegoś babola wsadzić, nawet specjalnie bo rzeczywiście same ochy i achy w końcu się znudzą. ;-) Szkoda, że nie będę w Przeciszowie.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-09-11 19:44  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Model na wypasie i najważniejsze, że nie malowany ;) Ale Ci go popalcuję w Przeciszowie ;)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
01-09-11 20:00  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Wspaniały model, tego modelu nikt już lepiej nie sklei, ale też i o to chyba chodzi... :)

Gratulacje!

--
pzdr
-----------
ams



 
02-09-11 09:36  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Po tym wszystkim co tu było napisane, to pozostaje jedynie: GRATULUJĘ!!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
03-09-11 08:55  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

StuGu, fajnie że doprowadziłeś budowę tego pokraka do końca :) Czyżby renesans na forum? ;) Mam nadzieję że tak. O jakości Twojej pracy nie ma co pisać, wszyscy wyżej wykorzystali znane ogólnie opcje a wymyślać mi się nie chce ;) Ja jedynie dodam, że cieszy Sprudina dużo mocno że są takie relacje jak te, udowadniające że przynajmniej w niektórych przypadkach jakość modelu jest odwrotnie proporcjonalna do uroku osobistego autora tudzież jakości aromatów które ów roztacza... ;)
Słowem, gratuluję, może i dla mnie jest nadzieja... :D :D :D

Pozdrawiam!!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
03-09-11 09:21  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Czołg żywcem wyjęty z którejś z wysepek na Pacyfiku sprzed siedemdziesięciu lat, i dzięki tajemniczym zabiegom pomniejszony do 1:25 ;) No i ja gratuluję :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024