FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-06-10 00:36  [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
Hator   

Na Allegro pojawił się następny samochód uprzywilejowany spod myszki Aviatora.
Jak widać, po tytule, zapowiada się "ciekawie". Chyba jednak dostaniemy model do gruntownej przebudowy, mimo zapowiedzi ze strony pana Stanisława, skoro już sam tytuł jest ośmieszający.
http://www.allegro.pl/item1071542087_samochod_jelcz_004m_gba_answer_nowosc.html

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
07-06-10 08:30  Odp: [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

To zdanie powala: MODEL OPRACOWANY KOMPUTEROWO !!! ( no wow, ale rewelacja ).
Temat fajny, ciekawe jak to wygląda w środku. Mam nadzieję, że Aviator torchę dopracował swój warsztat projektanta i będzie z tego fajny model na półkę...

--

 
07-06-10 11:03  Odp: [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
Hator   

Na forum jest galeria z modelem testowym. Podobno ma dużo detali. Z drugiej strony, należy się nastawić na to, że będzie wiele uproszczeń z sufitu, więc jeśli komuś zależy na odwzorowaniu to bez poprawek ani rusz.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
08-06-10 13:07  Odp: [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

a mi modele Maciejczaka pasują i i jest mi z góry obojętne do jakiej grupy modelarzy zostanę zakwalifikowany (pewnie partaczy). Moja kasa moja przyjemność. Co prawda straży nie kupię ale Autosan kiedyś będzie mój.

 
11-06-10 20:23  Odp: [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
smarqu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 9


 - 3

Kurde kupił bym ale kasa :( Model za drogi jak na moją kieszeń :( Znowu wydaje mi się ze Answer lekko przesadził z ceną. Piękna okładka według mnie.
Strażaki. A w nazwie nie ma czasem błędu ?? nie powinno być GCBA zamiast GBA ??
Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (11-06-10 20:54)

 
11-06-10 23:45  Odp: [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
adamori   

Witam. Oczywiście jest błąd w nazwie - jeśli chodzi o ścisłość - powinno być JELCZ 004 GCBA 6/32. Jest to oznaczenie samochodu gaśniczego "G", ciężkiego "C", z beczką "B" o pojemności 6000 litrów, i autopompą "A" o wydajności 3200 litrów / minutę.

pozdrawiam

 
12-06-10 01:38  Odp: [Nowość] JELCZ 004M GBA /Answer/
Hator   

Teich ex Jaćko
Od kiedy to się mierzy wartość modelarza stopniem dokładności projektu? Idąc Twoim tokiem rozumowania, to, czy każdy, kto skleja Hale, nawet byle jak, jest debeściakiem?


smarqu
Pretensje do Aviatora odnośnie nazwania modelu.
Nie wiem, jaka jest cena Answera. Link jest do zewnętrznego sprzedawcy. Być może niedługo pojawi się w innych miejscach z inną ceną.


adamori
Wg Aviatora GCBA to cysterna na Jelczu 315. :D
http://www.aviator.orangespace.pl/Upload/Galleries/_oryginal/457/4.jpg

--

Post zmieniony (12-06-10 01:39)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024