FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-06-10 16:56  [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Niespodzianka dla fanów nietypowych modeli:







http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=5708
Tytuł sugeruje kolejne bronie z serii "V".Ciekawe, czy wydane też zostanie hitlerowski latający spodek :D

--
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

 
02-06-10 18:56  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Fajna sprawa, szkoda tylko, że podstawki są tak beznadziejne. Przydałoby się tutaj zaprojektować jakieś wózki transportowe, albo podstawę wyrzutni.

--

 
02-06-10 20:42  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

PiterATS napisał:

> Fajna sprawa, szkoda tylko, że podstawki są tak beznadziejne. Przydałoby się tutaj zaprojektować
> jakieś wózki transportowe, albo podstawę wyrzutni.





Pozdr,
k.

 
02-06-10 20:53  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
Kirov6 

 

I jest odpowiedź wystarczy tylko wziąć się za projektowanie samemu.

--
A z ciebie taki krytyk jak ze mnie linoskoczek!

Buran 1/96

 
03-06-10 08:35  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

jakoś "pasuje" mi taki "odleciany" klimat :D

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
03-06-10 19:09  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

W uzupełnieniu postu Kolegi wrzucam fotki.



--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
04-06-10 21:30  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
Kirov6 

 

Wszystko ładnie pięknie. Ciekawe konstrukcje trochę takie podchodzące pod rakiety z Freespace 2.

--
A z ciebie taki krytyk jak ze mnie linoskoczek!

Buran 1/96

 
05-06-10 22:05  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Jako "konstruktor" tych modeli zgłaszam się do tablicy z prostym wyjaśnieniem:
- modele są niejako "pokłosiem" zeszłorocznego urlopu w okolicach Łeby, gdzie mieścił się poligon na którym odbywaly się próby tych rakiet
- brak dokładniejszych planów wyrzutni (osobiście w sieci znalazlem może dwa lub trzy zdjecia i jeden rysunek nie licząc zobrazowań przedstawionych przez Konrada) spowodował opracowanie samych rakiet
- modele skierowane są dla początkujacych i tych którym zależy na rozwoju klasy "R" w konkursach ;)
I tyle, bo nie zamierzam polemizować.
Dodam tylko, że jeszcze niedawno był płacz, że brak prostych modeli dla początkujących....
A sklejone "prototypy" można było zobaczyć na konkursach w Świdniku i Radomiu.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
06-06-10 11:05  Odp: [nowość] WUNDERWAFFE -czI GPM
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

fitter, no to jako "konstruktor" tych modeli wrzuciłbyś więcej fotek, może trochę szczegółowszych ???Byłoby miło z Twojej strony. A co do modeli to chwała Ci za to, że się takich rzeczy podejmujesz, a nie kolejnego ... ach szkoda gadać :) BRAWO

O.T.
Wspomniałeś o poligonie doświadczalnym tych rakiet. Tak oczywiście znajduje się on w okolicach Łeby, jest to "miejscowość" Rąbka, na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Można sobie pooglądać ten poligon w drodze na wydmy ruchome. Zwieńczeniem wycieczki i trudu (7 km "z buta" od wejście na teren SPN od strony Łeby ... lub dla leniuchów Melex) jest wgramolenie się na najwyższą w Polsce wydmę ruchomą (Wydma Łącka) i podziwianie przepięknych krajobrazów. Jak uda mi się odkopać kartony z literaturą to postaram się wygrzebać jakieś informacje nt. tego poligonu ... w końcu to mój ukochany region :) ... chcecie jakieś fotki poligonu ??

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024