FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
05-06-10 23:35  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kirov6 napisał:

> Nie no ja muszę się poskarżyć.

Jeśli musisz... ;-)

> W opcji edytowania profilu po zmiany linku do avatara wyskakuje mi
> błąd że hasło się nie zgadza. A hasło mam dobrze wpisane.

Prawdopodobnie przeglądarka "sugeruje" Ci hasło w jednym z dwóch pól na hasło, a że drugie jest puste, więc się nie zgadza.... ;-] Sprawdź czy podczas edycji profilu (zmiany avatara) te pola są puste. Powinny być, więc jeśli jedno z nich jest wypełnione, wyczyść je przed akceptacją zmian.




>To ja już wolałem wersję przed tym niepotrzebnymi zmianami.

Świetnie, ponieważ w edycji profilu nie ma żadnych zmian, ani żadnego związku ze zmianami, o których myślisz. Do formularzy jeszcze nie dotarłem...

Więcej wiary Kirov! ;-)

Pozdr,
k.

 
06-06-10 09:51  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Miałem obiekcje co do umieszczania treści postu w powiadomieniach myśląc, że to obciąży serwer. Ostatnio sam się złapałem, że nie wchodzę do wątku jeżeli w poście jest parę zdań bez zdjęć - to całkowicie wystarczy by zorientować się "co w trawie piszczy" i na pewno jest mniej wejść. Miałeś konradus rację, że treść postu w powiadomieniu może odciążyć serwer a nie obciążyć. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-06-10 11:04  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

1. - Pod niektórymi Nickami Userów znajduje się opis: "Grupa: ŁSM czy WAK" ... Jak założyć taką grupę (nową) i jak dostać się do grupy już istniejącej ??

2. - Po kliknięciu na nazwę grupy przechodzimy do kalendarza przefiltrowanego w/g danego regionu. Czy nie byłoby fajnym dopisanie pod nazwą również słówka: "członkowie", które by linkowało do spisu ludzi dopisanych do danej grupy ? Byłby to fajny mechanizm zwoływania się ludzi z danego regionu. A już możliwość wysłania (przez, za przeproszeniem, członka danej grupy) priwa do wszystkich pozostałych członków grupy byłoby szczytem marzeń ... tak mi się przynajmniej wydaje.

3. - Jeżeli jest to możliwe to poproszę o grupę SZCZECIN i dołączenie mnie tam, inni pewnie się za jakiś czas zadeklarują.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
15-06-10 14:17  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Astra28 napisał:

> 1. - Pod niektórymi Nickami Userów znajduje się opis: "Grupa: ŁSM czy WAK" ... Jak założyć taką
> grupę (nową) i jak dostać się do grupy już istniejącej ??

To na razie jest włączone testowo. Info jest w dymku ;-)



Grup nie będzie można samemu założyć, a prawdopodobnie - co było dyskutowane na zlocie - nie będzie można samemu się do nich dołączyć. Grupy są odzwierciedleniem tego co dzieje się na Forum w dziale Kalendarz, więc jeśli są tam prowadzone cykliczne relacje ze spotkań to taka Grupa istnieje i będzie dostępna. Teraz według mojej wiedzy (piszę z pamięci) jest wrocławski WAK, warszawski QWKAK, górnośląskie GEKO, inowrocławski ISMR, łódzka ŁSM, krakowski KKL, lubelskie LKMD, rzeszowskie PIWKO i chyba tyle - jeśli którąś pominąłem to przepraszam. Ich spotkania są ujęte w filtrach kalendarza i odbywają się w miarę cyklicznie. Jeśli Szczecin ma jakąś "paraformalną grupę pod wezwaniem i z tożsamością ;-) " to będzie i ona. Po dyskusji we Wrocku doszliśmy do wniosku, że nie będzie tak jak ja wcześniej planowałem, czyli że każdy sobie mogłby w profilu wybrać przydział, bo to byłby chaos i dezinformacja jak znam życie. Jak uruchomię tę funkcję z różnymi dodatkami (o których dalej), to dostanę spis członków grup od "szefów" i tym ręcznie wprowadzę przydział - temu kto faktycznie należy do grupy, uczestniczy w spotkaniach, zrzuca się na piwo, nosi koszulkę grupową do roboty, a w forumowej odznace ze szpilką śpi i nie gnie modeli kumplom itp.

> 2. - Po kliknięciu na nazwę grupy przechodzimy do kalendarza przefiltrowanego w/g danego regionu.
> Czy nie byłoby fajnym dopisanie pod nazwą również słówka: "członkowie", które by linkowało do spisu
> ludzi dopisanych do danej grupy ? Byłby to fajny mechanizm zwoływania się ludzi z danego regionu. A
> już możliwość wysłania (przez, za przeproszeniem, członka danej grupy) priwa do wszystkich
> pozostałych członków grupy byłoby szczytem marzeń ... tak mi się przynajmniej wydaje.

:-) Na razie nie chce mówić szczegółowo o dodatkach, ale planuję różne mechanizmy, które ułatwią łączność na forum, w tym właśnie łączność grupową i nawigację personalną ;-)

> 3. - Jeżeli jest to możliwe to poproszę o grupę SZCZECIN i dołączenie mnie tam, inni pewnie się za
> jakiś czas zadeklarują.

O tym już pisałem wyżej. A macie jakąś nazwę? Regionalne nazewnictwo wprowadzi tu zamieszanie i każdy będzie chciał "przynależeć" ;-) Grupa: nazwa, ludzie, spotkania -czas, spotkania-miejsce, relacje w kalendarzu, tożsamość.

Pozdr,
k.

 
15-06-10 14:49  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Zatrybił ... zgadzam się w całej rozciągłości ... chmurki nie widział, bo za szybko macha myszką. Na najbliższym spotkaniu obgadam z chłopakami jakąś sprytną nazwę dla naszego grona, może jakie logo się wykombinuje. Jak coś to dam znać.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
20-06-10 10:44  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Konrad dobrze, że modernizując forum umieściłeś na stronie głównej | Logowanie |. To duże ułatwienie i klikania jest mniej. Dzięki.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
03-08-10 07:18  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Hosegawa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Dlaczego nigdzie na stronie nie widać czy jest się zalogowanym czy nie ?
Dlaczego strona ma tak chaotyczny wygląd nic nie jest uporządkowane?

--

 
03-08-10 07:43  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Co to znaczy chaotyczny wygląd i co nie jest uporządkowane?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
03-08-10 09:47  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dlaczego nigdzie na stronie nie widać czy jest się zalogowanym czy nie ?

O zalogowaniu informuje pośrednio pole służące do wpisania wiadomości. Pole to jest widoczne na dole strony dopiero po zalogowaniu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-08-10 10:39  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Tomuel 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A kolejną informacją o tym, iż jest się zalogowanym, są widoczne linki - Wyloguj się i Mój profil, zwykle zawsze pod ostatnim postem w pasku.
Tak jest najczęściej.

--

Post zmieniony (03-08-10 10:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024