FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
24-05-10 12:03  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
ROBO 

 - 10

...Fantomie ,oby reszta wydawcow poszła w Twe slady i wydawała modele w skalach 1:200/1:300 ,bedzie dla kazdego cos milego ....:)
albo moze niech to bedzie tylko Twa domena ...:))

PS.do sklepu czas marsz...

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
25-05-10 00:04  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

A ja być może tym modelem wrócę do modelarstwa, chociaż jeszcze co najmnije 3 razy się dobrze zastanowię nad wyborem skali. 1:200 to jednak ta słuszna skala, ale przyszłość wydaje się należeć do 1:300. Sam nie wiem, ale okręt jest przepiękny, chyba najładniejszy model okrętu na rynku.

--

 
25-05-10 07:52  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1/300 czy 1/200? Okropnie się męczę z tym...

 
27-05-10 20:41  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
ROBO 

 - 10

.....i jak ktos ma pecha to na calego :/

pani listonoszka z rozbrajajaca szczeroscia oznajmiła mi ,iz "troszke" zmokła przesyłka !!
wiec udałem sie na głowna rozdzielnie i złozyłem stosowne wnioski roszczeniowe ....:]
co z tego wyjdzxie hm ? obaczym, ale przynajmniej wiem juz jak nastepnym razem mam postapic...ot PP ...




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Fantomie ,poprosze zaklepac dla mnie kolejny model ....

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
27-05-10 21:27  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Robo, wyślę ci jako jednemu z pierwszych klientów kolejny model za darmo, tylko zaopatrzę się w jakąś folię do zabezpieczania przesyłek.

 
27-05-10 22:25  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
ROBO 

 - 10

.....Fantomie ,dziekuje serdecznie ale nie musisz tego robic ,bo to wina listonosza i mam nadzieje ,ze oddadza kase :)
a ja sie przypomne po wypłacie nie chce zony rozdraznic :]
- faktycznie folia by uratowała przesyłke ale miejmy nadzieje,ze nikomu wiecej sie nie przytrafi takowe nieszczescie ....


pozdrawiam.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
28-05-10 06:11  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
mak 

 

Heh, ładne mi troszke. To tylko nasza PP:)

 
28-05-10 22:48  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

//wykasowane// Ja to mam takie nerwy na tych dziadow ze szkoda gadac!



Na forum proszę nie używać przekleństw, również tych w wersji "wykropkowanej"
Piotr

 
18-06-10 15:02  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Informuję, że dostępne są dodatki wycinane laserowo - szkielet i detale (dzwig, katapulty, podstawy reflektorów). Więcej informacji na stronie.

Blaszka fototrawiona będzie dostępna w następnym tygodniu.

ROBO, daj znać, gdyby próba negocjacji z PP się nie powiodła, wyślę ponownie model.

--
wydawca przez małe "w"

 
21-06-10 14:29  Odp: [Nowość] Fantom Model nr 2 - japoński ciężki krążownik Suzuya 1:300
ROBO 

 - 10

....reklamacja została z Wrocławia przeniesiona do Gdanska !! nie wiem po jakiego grzyba skoro uszkodzenie nastapiło u mnie na wiosce :)
dzwoniłem do Wrocławia ,niestety takie maja procedury i sie tego nie przeskoczy ...czekam cierpliwie :)

pozdrawiam.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024