FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
22-07-10 10:16  Odp: [R] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2


Od siebie dodałem jeszcze kilka drobiazgów i na tym koniec budowy.
Zapraszam do galerii końcowej.


 
22-07-10 11:09  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

GRATULACJE !!! Bardzo ładnie wygląda ten żaglowiec. Ostatnie zdjęcie jest "bombowe". Co zamierzasz, jaki modelik weźmiesz sobie tym razem?

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-07-10 12:10  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przepiękniaście wygląda na "wodzie"!
A jakby tak w programie graficznym dodać jakieś odpowiednie tło do tego dużego zdjęcia, to będzie jeszcze piękniej!

Przy okazji, Andrzeju, pozdrów żonę ;-)

Pozdrawiam
Mariusz

 
22-07-10 16:33  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fajny efekt, świetny model. Gratki & brawo !!

--

 
23-07-10 08:49  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Zrobiłeś Andrzeju świetny model. To ostatnie zdjęcie to aż się prosi o jakiś fotomontaż tła ale i tak uważam, że jest super.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
25-07-10 22:21  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
kanibal   

Witam. Bardzo ładny model. Jedynie ta imitacja wody jakoś do mnie nie przemawia. Nie myślałeś żeby ją jakoś bardziej uplastycznić (np dodać jakieś odcienie tzw. suchym pędzlem). Myślę, że znacznie by to podniosło efekt końcowy. Pozdrawiam.

 
25-07-10 22:45  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
Yarpen Zirgin 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Całkiem ładnie... Tylko tak jakoś nie bardzo pasuje żaglowiec idący pełną "parą", patrząc na odkosy fali dziobowej, i żagle wiszące w łopocie...

 
26-07-10 19:56  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Ładnie, ładnie, ładnie. I z klimacikiem. Kiedy oglądam te zdjęcia, to jakiś mniej bolesna jest depresja pourlopowa i wracają wspomnienia znad morza. Aż miło popatrzeć. Naprawdę podziwiam dbałość o szczegóły. Czy kolory olinowania zostały uwzględnione w wycinance, czy na podstawie swojej wiedzy wybierałeś odpowiednie? Nie wiem, czy będziesz zmieniał te odkosy, ale bandery na pewno można szybko poprawić, aby "szły" w jednym kierunku, chyba że to celowy zabieg. A zdjęcie z grosikiem uczy pokory.

 
27-07-10 10:17  Odp: [R/G] Żaglowiec szkolny ZHP ''Zawisza Czarny''
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2

Dzięki za gratulacje. Podstawkę z imitacją morza i zawieszenie żagli pozostawię bez zmian, a przy budowie kolejnego modelu wezmę Wasze sugestie pod uwagę. Na razie zabrałem się za odświeżenie starego modelu USS Constitution z FLY-Model. Jeżeli ktoś chce sie pobawić w dokładanie tła, zamieszczam fotkę w oryginalnej rozdzielczości. Kolory olinowania nie zostały uwzględnione przez autora wycinanki, dobrałem je na podstawie zdjęć Zawiszy Czarnego, których jest pełno w sieci. Bandery mają powiewać do “przodu” lecz ta na bezanie okazała się dość niesforna i przy niewielkim poruszeniu modelu zaraz zmienia pozycję, trzeba tylko usztywnić nić i po kłopocie.
P.S. Żonka pozdrowiona jak należy :-)


--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024