FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
17-03-12 16:01  Odp: [Relacja] IJN AKIZUKI
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Pirania - Dzięki za podpowiedź z torami. Co do Uranami to fajny niszczycielek i nie ma co rezygnować z jego sklejania, tym bardziej że nawet się nie zbliżę do Twojego poziomu sklejania. Trzymam kciuki i czekam na kolejne foty...

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
30-04-12 07:14  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Witam!

Czas zaprezentować wyniki mojej ponad dwuletniej przygody z tym modelem. O jakości opracowania wiele napisałem już wcześniej, tak że szkoda się teraz nad tym rozwodzić. Z założenia miał to być model "szkoleniowy", chciałem na nim dopracować techniki poznane juz wcześniej oraz wypróbować parę nowych. Pod tym względem model sprawdził się znakomicie. Obecnie jak patrzę na relacje nakład pracy - otrzymany efekt to jestem średnio zadowolony. Najważniejsze aby kolejny model był lepszy.

A teraz zapraszam do oglądania:








Pozdrawiam Pirania

 
30-04-12 07:46  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Szkoda, ze nie widziałem go na żywo. Kawał porządnej modelarskiej roboty, ale czego innego można spodziewać się po Pirani :)

Może mikroskopijny drobiazg - mosiężny błysk w lufach p-lot 25mm na jednym zdjęciu. Nie liczyłbym jednak tego, bo widoczne chyba tylko w makro ;)


Pozdrawiam
Tomek

Post zmieniony (30-04-12 07:50)

 
30-04-12 08:03  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Pięknie , pięknie

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
30-04-12 08:25  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Elegancko sklejony model. Należą się słowa uznania.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
30-04-12 08:31  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Myślę, że to właśnie "tego" AKIZUKI podziwiałem w Inowrocławiu... Wyrazy najwyższego uznania!!!
Andrzej

 
30-04-12 09:21  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Gratulacje za bardzo staranną pracę. Na te tory dalej się nie mogę napatrzeć. Piszesz, że jesteś średnio zadowolony. Może to trochę zmęczenie modelikiem, bo efekt całości jest naprawdę bardzo dobry. Może odłóż go na górną półkę, odsapnij od niego, nie patrz w tamtą stronę i zdejmij go z półki za jakiś miesiąc - po okresie odpoczynku na pewno Ci się bardziej spodoba:).

Model będzie dostępny "na żywo" we Wrocławiu? Również chętnie bym się mu przyjrzał z bliska.

Pozdrawiam

 
30-04-12 09:23  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Fajna robota !! Jak tak wygląda twój model testowy, to strach się bac nastepnego :-)
Pieknie się prezentuje !!
Pzdr

 
30-04-12 11:48  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękna robota,bardzo ładny materiał poglądowy,zdjęcia trochę małe .Jedno pytanko ,maszt jest lutowany?,pozdrawiam marek

--Moja pięta ,a Twój sukces, bulaje

Post zmieniony (30-04-12 11:50)

 
30-04-12 12:54  Odp: [Relacja-Galeria] IJN AKIZUKI
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pisałeś o jakichś niedoskonałościach modelu. Zrobiłeś go tak, że ich w ogóle nie widać, udowadniając że każdy model można skleić.
Wspaniała robota! Gratulacje!
No i czekam na następny model w Twoim wykonaniu.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024